Joga na Zaspie

adres
80-460 Gdańsk, Pilotów 3
(Zaspa) pokaż na mapie
telefon
600-991-405, 600-991-405
e-mail
j...@joganazaspie.pl pokaż
www
www.joganazaspie.pl
 
sklep internetowy
Godziny otwarcia
pn19:30 - 21:00
śr19:30 - 21:00
czw18:30 - 20:00

Aktualne imprezy

Napisali o nas

O nas

Joga jest łagodnym sposobem na zaprzyjaźnienie się ze swoim ciałem.
Powoli rozluźnia napięcia, wzmacnia całe ciało.
Buduje równowagę fizyczną i psychiczną.
Serdecznie zapraszam. Odwiedź na na www.facebook.com/JogaNaZaspie

"Joga […] „oznacza drogę, która ułatwia scalenie siebie samego i powrotu do czegoś, co już nieświadomie doświadczałem. Ale pod wpływem różnych okoliczności życiowych doświadczenie to zostało pokawałkowane i rozproszone. Starając się powrócić do tego doświadczenia możemy skorzystać z m.in. z tej drogi, jaką daje joga. I aby łatwiej można było się na niej poruszać, niezbędne są oznakowania i opisy poszczególnych jej fragmentów.”
Lesław Kulmatycki

Ania Piecunko
Jestem nauczycielem jogi i psychologiem. W mojej pracy łączę doświadczenia z obydwu obszarów. Osiemnaście lat praktyki jogi w różnych stylach, u różnych nauczycieli to ścieżka poznawania mojego ciała, pracy z oddechem, kontaktowania się z emocjami. Psychologia i terapia to proces, który pozwala mi lepiej rozumieć złożoność i wielowarstwowość psychiki ludzkiej. Wierzę, że ciało i umysł to jedność i to co czujemy odzwierciedla się w naszym ciele i odwrotnie, a rozwój odbywa się na wszystkich płaszczyznach. Joga pomaga mi zachowywać balans w życiu, mieć sprawne ciało i spokojny umysł. W świecie, w którym jesteśmy zasypywani różnymi informacjami, który otacza nas ogromną liczbą bodźców, to właśnie praktyka jogi pozwala mi na dokonywanie wyborów dobrych dla mnie i zgodnych z moim wnętrzem.
Na co dzień prowadzę zajęcia jogi i sesje terapeutyczne. Szczególnym obszarem mojej pracy są nieswoiste zapalenia jelit.
Zapraszam również do stronę anpiyo.pl gdzie możecie znaleść zaprojektowane przeze mnie ubrania dla kobiet, które szukają  balansu:)
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »