K5 - Akademia Kulinarna

K5

Wybierz numer

535-030-060
i...@k5.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Działalność on-line 
 • Zdjęcie 1/27 - K5 Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/27 - K5 Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/27 - K5 Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/27 - K5 Gdynia +24 1
 

Imprezy

 • degustacja , warsztaty
  lip 24
  środa, g. 18:00
  Gdynia, K5 - Akademia Kulinarna
  bilety 480 zł
  Nikkei
 • degustacja , warsztaty
  lip 27
  sobota, g. 17:00
  Gdynia, K5 - Akademia Kulinarna
  bilety 270 zł
  Warsztaty kulinarne - wino
 • jazz , festiwal muzyczny , w plenerze
  sie 3
  sobota, g. 19:00
  Gdynia, Gdyńskie Centrum Kultury
  wstęp wolny
  Koncert Boskie Ciałko

O nas

K5 to miejsce integracji, wiedzy i rozwoju pasji. Współpracujemy z wykładowcami, którzy chętnie dzielą się wiedzą i przekazują ją w nieskrępowany sposób. Wyposażenie spełnia najwyższe standardy, co daje niebywały komfort obcowania we wnętrzach K5.
K5, podobnie jak 5 podstawowych smaków, służy temu, by smakować życie. I to w zasadzie wystarczy. Nieważne, czy wolisz na słodko, czy na ostro. Jesteśmy tu po to, żeby pomóc Ci odnaleźć odpowiednią drogę w kulinarnych zakamarkach. Nie dość, że nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz w kuchni, to jeszcze spędzisz z nami świetny wieczór. Dzięki nam zaimponujesz swojej drugiej połówce, rodzinie i przyjaciołom, poznasz nowych ludzi i odpoczniesz ucząc się czegoś nowego. W gotowaniu i jedzeniu najważniejsze jest przecież miłe spędzanie czasu. Znamy się na tym jak mało kto, dla nas to pasja którą potrafimy się dzielić. Najważniejsza dla nas jest świadomość, że możemy wspólnie zmienić prosty posiłek w prawdziwą ucztę.
 Najlepsze imprezy są w kuchni, to chyba każdy wie. Zapraszamy niezależnie od tego, czy planujesz imprezę integracyjną dla swoich pracowników, czterdzieste urodziny przyjaciela czy rocznicę ślubu swoich rodziców. Podczas naszych kulinarnych spotkań i degustacji uczestnicy mogą odbyć kulinarną podróż w najrozmaitsze zakątki świata. Przygotujecie wspólnie pod czujnym okiem naszych ekspertów kilkudaniowy obiad lub kolację. Jeżeli chcecie barmani fachowo zamieszają w szkle i wprowadzą Was w świat miksologii, lub dowiecie się wszystkiego o winie na warsztatach o wiedzy o tym trunku. W zależności od Waszych potrzeb spotkania mogą się odbywać w oficjalnej lub luźnej atmosferze.
Każdego z naszych wykładowców możesz zaprosić do własnej kuchni, by wspólnie z Twoimi gośćmi, w kameralnym gronie przygotował najlepsze koktajle albo kolację, której nie zapomnicie. Przy okazji zobaczysz, że wspólne gotowanie nie musi być nudne jak flaki z olejem, a wręcz przeciwnie – może i powinno być świetną zabawą dla wszystkich.
Zrealizujemy imprezę kulinarną według Twojego pomysłu w niemal każdych warunkach. Sky is the limit. Nie ma rzeczy niemożliwych, czasami brakuje tylko odwagi, żeby zabrać się za ich realizację.