Kaizen Group Sp. z o.o.

adres
80-299 Gdańsk, Koziorożca 55/1
(parter)
telefon
881-358-358
e-mail
b...@kaizen.gda.pl pokaż
www
www.kaizen.gda.pl
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 15:00
Dla stałych klientów jesteśmy czynni całą dobę.

O nas

Jesteśmy Spółką specjalizującą się m.in. w modernizacji systemów IT ukierunkowanej na minimalizację kosztów ich obsługi z jednoczesnym podnoszeniem poziomu sprawności działania.

Do naszych priorytetów należy też zapewnienie bezpieczeństwa środowiska informatycznego. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania zapewniające światowy poziom pracy stosowanych systemów. Klienci Kaizen Group Sp. z o.o. bardzo dobrze oceniają przejrzystość naszych działań.

Dysponując bogatym doświadczeniem oraz kompetentnym personelem, zapewniamy usługi informatyczne najwyższej jakości. Naszym atutem jest wytrwałość i "tworzenie z pasją", dzięki której wykonane przez nas zadania i projekty IT stają się niedoścignione.

Potrafimy doskonale dopasować rozwiązania informatyczne do potrzeb i celów stawianych przez współpracującą z nami firmę. Opieramy się na zdobytej wiedzy, bogatym doświadczeniu we wdrażaniu zróżnicowanych projektów IT a także na umiejętnościach właściwego wykorzystania dostępnych najnowszych technologii.

Pomagamy nie tylko w realizacji, służymy również szeroką wiedzą dotyczącą funkcjonowania przedsiębiorstw w internecie dobierając bądź sugerując rozwiązania adekwatne do etapu internetowej ekspansji naszego Klienta. Wiemy, że stosowanie wyłącznie solidnych rozwiązań przekłada się na szybki i zdecydowany sukces naszych klientów przez co zyskuje nie tylko nasz Klient, ale także i nasza firma informatyczna!

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Obsługa informatyczna firm

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Najlepsi!

Korzystamy z ich usług już kilka lat - profesjonalna obsługa informatyczna, wysoka jakość obsługi. Naprawdę polecamy!

 • Piekarnia
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »