Kandelabry Multitap

Kandelabry Multitap

Wybierz numer

509-919-884
m...@atutnr.pl pokaż
Otwarte do 2:00 więcej
  • Zdjęcie 1/6 - Kandelabry Multitap Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/6 - Kandelabry Multitap Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/6 - Kandelabry Multitap Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/6 - Kandelabry Multitap Gdynia +3 1

TV Filmy

Premiera Kablove by Kandelabry 150

Premiera Kablove by Kandelabry

Artykuły o nas

O nas

Kandelabry Premium Pub - piwo znalazło swój dom...
Kandelabry to wyjątkowy lokal typu multitap usytuowany w samym sercu Gdyni, charakteryzowany wyglądem na irlandzki bar. Znany stałym bywalcom z szerokiej gamy oferowanych piw butelkowych od lokalnych rzemieślników oraz międzynarodowych browarów niekomercyjnych, a także z oferty piętnastu nalewaków, gdzie co tydzień podłączany jest inny keg doskonałego piwa.

W Pubie nie tylko się napijesz, ale także zjesz pyszne śniadanie i dobry obiad. W jadłospisie lokalu znajdziesz m.in. doskonałe żeberka w marynacie domowego sosu BBQ na bazie Jacka Danielsa, a także idealne burgery, które przez kucharzy Kandelabrów zostały dopracowane do perfekcji. Dodatkowo w menu znajduje się pozycja pt.Burgera Miesiąca, która jest zawsze lekkim kulinarnym zaskoczeniem, a przy tym ciekawą propozycją dla poszukiwaczy burgerowych przygód.

Właściciele Pubu dbają oto, aby Twój czas w nim spędzony był wyjątkowy; zagrasz tu w wiele gier planszowych, obejrzysz transmisję meczu, posłuchasz muzyki na żywo, potupiesz nogą do Indie-rocka, którego zagra Ci DJ, a także zabawisz się z przyjaciółmi w Pub Quiz.