Karczma Zochlina

Karczma Zochlina

Wybierz numer

58 679-34-24
z...@zochlina.gd.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
 

O nas

Karczma Zochlina znajduje się przy trasie Rumia-Gdynia niedaleko SKM Rumia Janowo.Lokal urządzony jest w stylu chaty góralskiej.Organizujemy wesela, imprezy okolicznościowe,bankiety,przyjęcia,imprezy plenerowe.Atrakcyjne góralskie menu.ZAPRASZAMY!!!

Oceny (2)

Kora
Termin usługi: kwiecień 2024   

Zamówiony żurek i pierś z kurczaka. Czas oczekiwania.. mijają 2 godziny a my po godzinie otrzymaliśmy żurek. Obserwujemy jak na parkingu zmieniają się auta, ludzie którzy przyszli przed nami zdążyli zjeść i wyjść. Po zapytaniu kelnerki co z naszym jedzeniem "Zaraz się dowiem" i kelnerka zaginęła... W końcu zeszliśmy na dół na salę zapytać sami. Okazało się że jedzenie sobie stoi i czeka. Żadnego przepraszam, nic. Kompletnie. Zapłaciliśmy za żurek i wyszliśmy. Żadnego zadośćuczynienia nic. Nie my jedyni mieliśmy problem. Podejście kelnerki...porażka nawet nie potrafiła przeprosić.

Restauracje

1.0
Uczestnik spotkania rodzinnego dnia11.11.2023
Termin usługi: listopad 2023   

Obsługą miła sympatyczna ,jedzenie smaczne ale toaleta z zamierzchłych czasów PRL a może nawet gorsza.Brudno ,żadna resteuracja nie powinna funkcjonować z taką toaletą.A szkoda bo reszta jest ok a obsługą super

Restauracje

3.3