Kawalerskie

80-298 Gdańsk, mjr. Mieczysława Słabego 19B/4 Mapka
693-778-801, 693-778-801
h...@kawalerskie.pl pokaż
kawalerskie.pl/gdansk_sopot_trojmiasto
zamów online
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
UWAGA! W weekend nie odbieramy telefonów - obsługujemy grupy. W pilnych sprawach i rezerwacjach na ostatnią chwilę prosimy o SMS.

Napisali o nas

O nas

W Trójmieście - Sopocie, Gdańsku i Gdyni od 2006 roku oferujemy ponad 50 dziennych i nocnych atrakcji. Z grupami zawsze jest imprezowa przewodniczka, by Świadek nie musiał niczym się martwić. Sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj termin już dziś.

Od 2006 roku w Trójmieście ( i nie tylko ) zorganizowaliśmy grubo ponad 3000 wieczorów kawalerskich (kawalerskie.pl) i panieńskich ( panienskie.pl ) a także imprez integracyjnych ( integracyjne.pl ) Oferujemy gotowe pakiety atrakcji: Limuzyny, Party Busy, najlepsze tancerki, porwanie kawalera, pakiety w klubach, strzelnica i 55 innych atrakcji na wieczór kawalerski w Trójmieście.

Jesteśmy największym organizatorem w Polsce. Obsługujemy Was już od ponad 13 lat. Wyróżnia nas dbałość o detale, profesjonalizm oraz to, że organizujemy imprezy kompleksowo :  Nie zostawiamy Świadka samego - od początku nad logistyką Waszej imprezy pracuje nasza koordynatorka Event Manager, a na miejscu ZAWSZE jest z Wami nasza imprezowa opiekunka która zajmuje się wszystkim tak aby Świadek mógł pobawić się z resztą Ekipy i by obyło się bez niemiłych niespodzianek.  

Dużo czasu i energii inwestujemy  w uważny dobór przewodniczek do naszego Trójmiejskiego zespołu. To dzięki nim Wasza impreza będzie niezapomniana i długo jeszcze będziecie wspominać ja przy wspólnych biesiadach. Dzięki takiemu podejściu do organizacji i szacunku dla czasu i pieniędzy klienta, od 2006 roku obsłużyliśmy ponad 5000 grup, z czego ponad 60% z polecenia, a my jesteśmy największym organizatorem wieczorów kawalerskich w Polsce. 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo