KinoPort Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia 2

kasy: 58 500-02-32

KinoPort

Wybierz numer

biuro: 58 500-02-35 58 500-02-32
k...@laznia.pl pokaż

O nas

W programie KinoPortu znajdą Państwo filmy europejskie, ze szczególnym uwzględnieniem produkcji polskich, oraz amerykańskie kino niezależne. Regularny repertuar poszerzany jest o wydarzenia specjalne, m.in. repliki festiwali czy spotkania z twórcami.
KinoPort działający w ramach Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia 2 jest przede wszystkim kinem o profilu studyjnym i ma stanowić alternatywę dla dominujących na mapie Trójmiasta multipleksów. Tak jak w przypadku innych tego typu placówek w całej Polsce, koncentruje się na pokazywaniu filmów utożsamianych bardziej ze sztuką niż rozrywką. W jego repertuarze nacisk położony jest na zróżnicowany wybór kina europejskiego (ze szczególnym uwzględnieniem produkcji polskich), amerykańskie kino niezależne, klasykę kina powszechnego, projekty edukacyjne, przeglądy i repliki festiwalowe.

Bilety: 
15 zł normalny 
12 zł ulgowy / studenci i posiadacze karty do kultury  
10 zł promocyjny (seanse oznaczone dopiskiem "10 zł"; Kino Rodzinne oraz za okazaniem Karty Dużej Rodziny, mieszkańcy Nowego Portu , Seniorzy - osoby powyżej 60 r.ż. 

Sprzedaż biletów prowadzona jest w kasie CSW Łaźnia 2 
 

Godziny otwarcia kasy 
Kasa kina czynna jest od wtorku do niedzieli pół godziny przed rozpoczęciem pierwszej projekcji w danym dniu. W czasie trwania wystawy w budynku CSW ŁAŹNIA 2 kasa jest czynna od godziny 12.00 do 20.00. Bilety można zarezerwować pod numerem 585 000 232. 

Wejściówki na pokazy bezpłatne są wydawane w kasie kina 30 minut przed rozpoczęciem projekcji/wydarzenia aż do wyczerpania miejsc. 

Dojazd: 
Kino znajduje się 5 minut na piechotę od przystanku "Plac Wolności": 
linii tramwajowych: 7 (kierunek: Zajezdnia Nowy Port), 5 (kierunek: Nowy Port Oliwska), 10 (kierunek: Zajezdnia Nowy Port). 
linii autobusowych:148 (kierunek: Nowy Port), 188 (kierunek Nowy Port Szaniec Zachodni), 
283 (kierunek: Nowy Port Szaniec Zachodni), N2 (kierunek: Nowy Port Szaniec Zachodni i Łostowice Świętokrzyska), N12 (kierunek: Żabianka SKM i Jasieńska). 
Z Gdańska Głównego najłatwiej dojechać z przystanku Dworzec Główny linią 7 i 10.


Informacje o aktualnym repertuarze znajdują się na stronie kina oraz na Facebooku/ KinoPort.