Klinika OdNowa

Klinika OdNowa

Wybierz numer

509-614-409
s...@odnowacentrum.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/25 - Klinika OdNowa Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/25 - Klinika OdNowa Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/25 - Klinika OdNowa Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/25 - Klinika OdNowa Gdańsk +22 1
 

O nas

Klinika OdNowa specjalizuje się w refleksoterapii stóp, głowy i twarzy w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską. Zabiegi Akupunktury, zabiegi ajurwedyjskie oraz szereg masażów indyjskich. Zapoznaj się z wszystkimi terapiami z zakresu naturoterapii.

Dlaczego warto wybrać Klinikę OdNowa?

Dbania o swoje zdrowia trzeba się nauczyć. To proces, często wielopłaszczyznowy. W Centrum OdNowa uczymy profilaktyki zdrowia na wszystkich poziomach. Sprawdziliśmy, że im więcej człowiek wie o sobie, tym lepiej słyszy, co mówi jego ciało. To ważne, gdy chcemy budować mocne i wspierające relacje z samym sobą, ale także gdy chcemy mieć zdrowe relacje z innymi ludźmi.

To, z czym się zmagasz, wymaga holistycznego podejścia. Holistyczne spojrzenie łączymy w refleksologii z innymi metodami z zakresu dietetyki i sprawności fizycznej mającymi wpływ na nasze samopoczucie, by zaproponować Ci działania dostosowane do Twojego tempa, stylu życia i momentu, w którym aktualnie jesteś.

Twój powrót do zdrowia wymaga odpowiedniego prowadzenia, dlatego cały zespół Terapeutów, ma pełen pakiet nie tylko szkoleń, ale i doświadczenia, dzięki któremu w jednym miejscu, w bezpiecznej przestrzeni zadbasz o harmonię w ciele, umyśle i w życiu. Dbamy o to, by nasi Pacjenci utrzymywali właściwy poziom energetyczny organizmu. To ważne, by nie tylko zbudować, ale utrzymać własną świadomość z poziomu ciała, umysłu i ducha.
Jesteśmy po to, by Ci przypomnieć, że jesteś początkiem Wszechświata i zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Jeśli jeszcze w to nie wierzysz, pokażemy Ci, gdzie leży Twój potencjał, a także pomożemy Ci zrozumieć, co mówi Twój organizm, czego od Ciebie potrzebuje i wskażemy dobrą drogę do odszukania siebie. Docieramy do zdrowia i harmonii poprzez integracje ciała, umysłu i ducha, w szacunku do cudu, jakim jest każdy człowiek i pamiętając, że Twoje zdrowie to Twój najważniejszy zasób.

“Bądź niezależny, odnajdź swoją wewnętrzną siłę, idź w świat i promieniuj na wszystkie istoty…” Lama Ole Nydahl

SKLEP KLINIKI ODNOWA
Poznaj szereg pakietów zdrowotnych, kursów, webinarów oraz książki z zakresu medycyny chińskiej dla najmłodszych czytelników. 
Przejdź do sklepu