Brzostek Top Team Klub boskerski

Brzostek Top Team

Wybierz numer

509-611-441
s...@gmail.com pokaż
 • Zdjęcie 1/21 - Brzostek Top Team Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/21 - Brzostek Top Team Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/21 - Brzostek Top Team Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/21 - Brzostek Top Team Gdańsk +18 1
 

TV Filmy

2337

Mali bokserzy ze spektrum autyzmu

Imprezy

 • trening
  Kalendarz
  w każdą środę (do 29.05.) g. 11:00 - 12:00
  Gdańsk, Klub boskerski
  wstęp wolny
  Boks 60
 • trening
  Kalendarz
  w każdy piątek (do 31.05.) g. 11:00 - 12:00
  Gdańsk, Klub boskerski
  wstęp wolny
  Boks 60

O nas

Brzostek Top Team reprezentują ludzie których pasją jest walka. Walczymy o marzenia zarówno swoje jak i młodych sportowców. Od wielu lat czynnie angażujemy się w aktywizacje młodych ludzi. Jesteśmy tam gdzie potrzebują nas najbardziej.
Brzostek Top Team reprezentują ludzie których pasją jest walka. Walczymy o marzenia zarówno swoje jak i młodych sportowców. Od wielu lat czynnie angażujemy się w aktywizacje młodych ludzi zarówno w zakresie szerzenia patriotycznych postaw, angażowania młodych zdolnych ludzi w sport jak i zarażanie pasja do polskiego dziedzictwa kulturowego.
Jesteśmy tam gdzie potrzebują nas najbardziej. Nasz cel to wygrane marzenia. Nasza droga to ciężka praca i człowiek. W przyszłości, dzięki doświadczeniu i wiedzy, chcemy wygrać dla naszych podopiecznych lepszy start a co za tym idzie lepsze życie . BTT powstała, dzięki długotrwałej inicjatywie grupy ludzi z różnych środowisk. 
W zespole mamy ekspertów z dziedziny sportów walki (wieloletnich trenerów oraz promotorów), marketingu i promocji oraz realizatorów działań z zakresu aktywności poza formalnej dzieci i młodzieży.
Jako grupa promotorska na terenie trójmiasta funkcjonujemy od 2003 roku. Regularnie pojawiamy się w lokalnych i ogólnopolskich mediach a nasze logo ma wysoką rozpoznawalność.
Organizujemy warsztaty dla dzieci i młodzieży w placówkach opiekuńczo-wychowawczych oraz szkołach podstawowych. Zajęcia te gromadzą liczną grupę odbiorców. Staramy się w nich łączyć uniwersalne wartości, związane zarówno z doskonaleniem umiejętności społecznych i interpersonalnych jak i z zarażaniem pasją do kultury i sportu.
Działamy również charytatywnie. W tym roku wydaliśmy Kalendarz „Sportowcy dzieciom” dzięki sprzedaży, którego wspieramy Klinikę pediatrii hematologii i onkologii w Gdańsku. Współpracują z nami tacy sportowcy jak Michał Winiarski czy zawodnicy Wybrzeża Gdańsk; Michał Bednarek i Ramon Oliveira oraz znane osoby publiczne jak dyrektor Muzeum II Wojny Światowej – Karol Nawrocki.
Pracujemy z bokserami i zawodnikami sztuk walki. Stowarzyszenie zrzesza najlepszych bokserów i zawodników MMA w Trójmieście i ma na koncie liczne zwycięstwa. Zawodnicy reprezentujący Grupę „Brzostek Top Team” osobiście i z wielkim zaangażowaniem uczestniczą w wielu projektach edukacyjnych, kulturalnych, marketingowych i sportowych. Jesteśmy mocno widoczni na portalach społecznościowych, w lokalnych i ogólnopolskich mediach; Radio Gdańsk, TVP3, Polsat Spot, Polsat.
Współpracują lub współpracowali z nami: Damian Kostrzewa, były reprezentant Polski w piłce ręcznej – od roku 2019 zawodnik MMA; Kacper Meyna (Rocky Boxing), Adrian Szczypior (Rocky Boxing), Nikodem Jeżewski (Rocky Boxing), Izu Ugonoh, Oskar Piechota (Federacja UFC), Łukasz Sajewski (Federacja UFC), Marcin Gułaś (Federacja KSW), Bartosz Leśko (Federacja FEN), Kacper Formella (Federacja FEN), Aleksander Georgas (Federacja FEN), Kewin Gruchała (19-sto letni, najmłodszy bokser zawodowy w Polsce).

Oceny (1)

Termin usługi: lipiec 2021 

Mega ludzie, mega wnętrze Zaraziłem się uśmiechem od ludzi których tam spotkałem. No 2

Kluby sportowe

6.0