Kombinat Sp. z o.o. Sp. k. - agencja eventowa, kompleksowa organizacja imprez

80-275 Gdańsk, Mieczysława Karłowicza 23 Mapka
58 557-40-47, 600-805-305  fax:  58 557-40-47
 
kasy: 58 557-40-47
b...@grupakombinat.pl pokaż
www.grupakombinat.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00

Napisali o nas

O nas

Kombinat świadczy usługi w zakresie komunikacji marketingowej zorientowanej na wydarzenia promocyjne. Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń biznesowych, integracyjnych i rozrywkowych np. imprezy plenerowe, szkolenia, konferencje, eventy outdoor.

Agencja eventowa Kombinat to połączenie doświadczenia, zaangażowania i pasji, dzięki czemu każdy event jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Zaplanujemy Twój event i zrealizujemy od początku do końca.
Kombinat świadczy usługi w zakresie komunikacji marketingowej zorientowanej na wydarzenia promocyjne z szerokim wykorzystaniem narzędzi btl. 
Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń biznesowych np. imprezy integracyjne, szkolenia, konferencje, kongresy. Realizujemy wydarzenia specjalne jak i też cykliczne imprezy masowe. Kompleksowo obsługujemy budżety sponsoringowe (koncerty, festiwale, imprezy rekreacyjne, pokazy).
Skutecznie realizujemy cele biznesowe naszych Klientów. Kreowane przez naszą agencję wydarzenia stanowią integralną część komunikacji marketingowej Klienta. Od strategii przez kreację, realizację i ewaluację.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

#agencja #event #marketing #Trójmiasto #agencjaeventowa #wydarzenia #biznes #integracja #szkolenie #konferencja #kongres #festiwal #koncert #impreza #Gdańsk #Sopot #Gdynia #agencjeeventowe

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »