Kombinat Sp. z o.o. Sp. k. - agencja eventowa, kompleksowa organizacja imprez

kasy: 58 557-40-47

Kombinat Sp. z o.o. Sp. k.

Wybierz numer

58 557-40-47 600-805-305 58 557-40-47
b...@grupakombinat.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/2 - Kombinat Sp. z o.o. Sp. k. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/2 - Kombinat Sp. z o.o. Sp. k. Gdańsk 3
 

Artykuły o nas

O nas

Kombinat świadczy usługi w zakresie komunikacji marketingowej zorientowanej na wydarzenia promocyjne. Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń biznesowych, integracyjnych i rozrywkowych np. imprezy plenerowe, szkolenia, konferencje, eventy outdoor.
Agencja eventowa Kombinat to połączenie doświadczenia, zaangażowania i pasji, dzięki czemu każdy event jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Zaplanujemy Twój event i zrealizujemy od początku do końca.
Kombinat świadczy usługi w zakresie komunikacji marketingowej zorientowanej na wydarzenia promocyjne z szerokim wykorzystaniem narzędzi btl. 
Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń biznesowych np. imprezy integracyjne, szkolenia, konferencje, kongresy. Realizujemy wydarzenia specjalne jak i też cykliczne imprezy masowe. Kompleksowo obsługujemy budżety sponsoringowe (koncerty, festiwale, imprezy rekreacyjne, pokazy).
Skutecznie realizujemy cele biznesowe naszych Klientów. Kreowane przez naszą agencję wydarzenia stanowią integralną część komunikacji marketingowej Klienta. Od strategii przez kreację, realizację i ewaluację.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

#agencja #event #marketing #Trójmiasto #agencjaeventowa #wydarzenia #biznes #integracja #szkolenie #konferencja #kongres #festiwal #koncert #impreza #Gdańsk #Sopot #Gdynia #agencjeeventowe