Kosakowskie Centrum Kultury

Pierwoszyno 81-198, Kaszubska 11

Kosakowskie Centrum Kultury

Wybierz numer

58 573-77-77
k...@kulturakosakowo.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej

Imprezy

 • muzyka poważna , widowisko / show , musical
  maj 26
  niedziela, g. 17:00
  Pierwoszyno, Kosakowskie Centrum Kultury
  bilety 29 zł
  ulgowy 29 zł
  Opera Artes Ensamble - Dzień Matki

O nas

Kultura to ludzie, którzy ją tworzą, a nasz Dom Kultury integruje najlepszych animatorów i specjalistów, dzięki którym to miejsce jest naprawdę niezwyczajne.
Dom Kultury to ludzie, którzy go tworzą a dopiero potem miejsce.  Ludzie, dzięki którym to miejsce będzie idealną przystanią, opoką budującą wspólnotę. Kosakowskie Centrum Kultury łączy społeczność zarówno twórców jak i odbiorców, pamiętając o lokalnej tożsamości Północnych Kaszub.
To miejsce otwarte na dzieci, młodzież, dorosłych, pamiętamy również o osobach potrzebujących naszego wsparcia, zwłaszcza przy świadomości politycznej dotyczącej dramatycznej sytuacji naszych sąsiadów zza wschodniej granicy.
Tu młodzież oraz dzieci czerpią przyjemność z nauki poprzez zabawę, to właśnie w tym miejscu mogą poszerzać swoje zainteresowania i pasje. Nasi animatorzy twórczo i profesjonalnie pomagają im rozwijać talenty i wspomagają rozbudzanie zmysłów plastycznych i technicznych dzieci, pozwalając na twórcze i nieskrępowane dojrzewanie naturalnej wyobraźni młodych umysłów.
W naszym Centrum jest czas na wspólne słuchanie muzyki, koneserzy kina i teatru odnajdują się w realizowanych przez nas sztukach teatralnych i seansach filmowych. Dzięki możliwościom sceny plenerowej możemy również kreować klimatyczne koncerty w Mechelinkach oraz  Rewie, które szczególnie latem przyciągają nie tylko lokalną społeczność, ale pozwalają poczuć się swobodnie również osobom przyjeżdżającym tu na wakacyjny wypoczynek.

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób opłacić bilet na wydarzenie?
Korzystamy z usług serwisu Interticket, na którym można opłacić zakupiony bilet.
Czy bilety można opłacić na miejscu?
Niestety nie ma takiej możliwości, płatność odbywa się za pośrednictwem serwisu Interticket.
Gdzie znajduje się teatr?
Sala teatralna znajduje się w Pierwoszynie na ul.Kaszubskiej 11 i mieści 200 widzów. Druga scena - plenerowa znajduje się w Mechelinkach na plaży.
Czy prowadzicie zajęcia dla dzieci?
Tak, oferta Kosakowskiego Centrum Kultury skierowana dla dzieci i młodzieży obejmuje warsztaty teatralne, muzyczne, zajęcia taneczne, malarskie, językowe i dydaktyczne. Zajęcia opłacane są w systemie miesięcznym.
W jaki sposób mogę zapisać moje dziecko na zajęcia?
Na zajęcia można zapisywać się przez Active Now, poprzez mail kontakt@kulturakosakowo, osobiście lub telefonicznie. W naszych mediach każdorazowo pojawia się informacja o sposobie zapisów.