Kwiatkowska Nieruchomości Hanna Kwiatkowska - Iwona Gawin

80-241 Gdańsk, al. Grunwaldzka 67/2 Mapka
609-004-202
b...@kwiatkowska-nieruchomosci.pl pokaż
kwiatkowska-nieruchomosci.pl

O nas

FIRMA KWIATKOWSKA NIERUCHOMOŚCI to zespół znakomitych specjalistów,
z bogatym i wieloletnim doświadczeniem, dla których pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest pasją już od 12 lat.

KWIATKOWSKA NIERUCHOMOŚCI to zespół znakomitych specjalistów, z bogatym i wieloletnim doświadczeniem, dla których pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest pasją już od 12 lat.
Nasza firma, dzięki bardzo dobrej znajomości rynku nieruchomości, może sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających osób. Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo i rzetelność. Kompleksowo przeprowadzamy przez cały proces transakcji: od chwili przyjęcia nieruchomości, poprzez sesje zdjęciowe, aż do momentu wydania nieruchomości. Każda transakcja wykonywana jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości, który należy do Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Jesteśmy uczestnikami internetowych serwisów i baz nieruchomości, co dla zgłaszających nieruchomość w naszym biurze oznacza, że ich oferta widziana jest przez wielu potencjalnych klientów, a handlowe informacje trafiają automatycznie do innych biur nieruchomości.
Sprzedażą, kupnem i wynajmem nieruchomości zajmujemy się od wielu lat. To nie tylko nasz zawód, ale i pasja, a wielu zadowolonych klientów są naszym powodem do dumy oraz chęci ciągłego doskonalenia.
Stawiamy na profesjonalizm, skuteczność i rzetelność, oszczędzamy czas naszego klienta i minimalizujemy ponoszone przez niego koszty.
Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • pomoc merytoryczna:
  6
   
 • prowizje i opłaty:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Zadowolony klient - opinia

Pani Hanna Kwiatkowska to profesjonalny, doświadczony a nade wszystko bardzo skuteczny pośrednik nieruchomości. W swoim działaniu wyróżnia się uczciwością i spokojem w negocjacjach, profesjonalizmem w działaniu, nawiązuje świetny kontakt z klientami i to zarówno ze sprzedającym jak i kupującym. Chciałbym u tym miejscu jeszcze raz serdecznie podziękować za pomoc w sprzedaży nieruchomości jak również za bezcenne uwagi przy kupnie innej. Biuro Kwiatkowska Nieruchomości jest godne polecenia i warto skorzystać z jego usług.

 • Zadowolony klient
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2020
opinia

6.0

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • pomoc merytoryczna:
  6
   
 • prowizje i opłaty:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Urszula N. - opinia

Z wielką przyjemnością pragnę polecić usługi biura Kwiatkowska Nieruchomości. Pani Hania jest bardzo doświadczonym i profesjonalnym pośrednikiem na rynku obrotu nieruchomościami zarówno w przypadku sprzedaży, jak również przy zakupie nieruchomości. Współpraca z Panią Hanią jest czystą przyjemnością z uwagi na jej pozytywny charakter, umiejętność nawiązywania świetnego kontaktu i negocjacji z klientami. W trakcie naszej współpracy miałam okazję porównać działania biura Kwiatkowska Nieruchomości z pracą młodych pośredników z dużych firm pośredniczących w obrocie nieruchomościami, co uwidoczniło ich kompletny brak wiedzy, umiejętności i doświadczenia w negocjacjach handlowych. Chciałabym tą drogą serdecznie podziękować Pani Hani za pomoc w sprzedaży mieszkania oraz wsparcie, doradztwo i opiekę w trakcie procedury kupna nowej nieruchomości.

 • Urszula N.
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »