Kwiatkowska Nieruchomości Hanna Kwiatkowska - Iwona Gawin

Kwiatkowska Nieruchomości

Wybierz numer

609-004-202
b...@kwiatkowska-nieruchomosci.pl pokaż
 

O nas

FIRMA KWIATKOWSKA NIERUCHOMOŚCI to zespół znakomitych specjalistów,
z bogatym i wieloletnim doświadczeniem, dla których pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest pasją już od 12 lat.
KWIATKOWSKA NIERUCHOMOŚCI to zespół znakomitych specjalistów, z bogatym i wieloletnim doświadczeniem, dla których pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest pasją już od 12 lat.
Nasza firma, dzięki bardzo dobrej znajomości rynku nieruchomości, może sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających osób. Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo i rzetelność. Kompleksowo przeprowadzamy przez cały proces transakcji: od chwili przyjęcia nieruchomości, poprzez sesje zdjęciowe, aż do momentu wydania nieruchomości. Każda transakcja wykonywana jest pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości, który należy do Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Jesteśmy uczestnikami internetowych serwisów i baz nieruchomości, co dla zgłaszających nieruchomość w naszym biurze oznacza, że ich oferta widziana jest przez wielu potencjalnych klientów, a handlowe informacje trafiają automatycznie do innych biur nieruchomości.
Sprzedażą, kupnem i wynajmem nieruchomości zajmujemy się od wielu lat. To nie tylko nasz zawód, ale i pasja, a wielu zadowolonych klientów są naszym powodem do dumy oraz chęci ciągłego doskonalenia.
Stawiamy na profesjonalizm, skuteczność i rzetelność, oszczędzamy czas naszego klienta i minimalizujemy ponoszone przez niego koszty.
Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.