Lakma - centrum dekoracji wnętrz i fasad

Lakma

Wybierz numer

58 623-46-96 603-192-427
g...@lakma.com pokaż
Dziś nieczynne więcej

TV Filmy

Farba o efekcie rosy - Francesco GUARDI Collezione 3651

Farba o efekcie rosy - Francesco GUARDI Collezione

O nas

Centrum Dekoracji Wnętrz i Fasad LAKMA w Gdyni to jeden z naszych salonów firmowych, gdzie znaleźć można pełną ofertę produktów Lakma SAT oraz m.in. farby i masy dekoracyjne marki Francesco Guardi Collezione.
Centrum Dekoracji Wnętrz i Fasad LAKMA w Gdyni to jeden z naszych salonów firmowych, gdzie znaleźć można pełną ofertę produktów Lakma SAT oraz m.in. farby i masy dekoracyjne marki Francesco Guardi Collezione. W naszych punktach sprzedaży mogą Państwo zobaczyć z bliska kilkadziesiąt różnych efektów dekoracyjnych, uzyskać poradę produktową oraz poszukać inspiracji do niebanalnego wykończenia elewacji, tarasu czy ścian.  
 
Centrum Dekoracji Wnętrz i Fasad w Gdyni to także punkt handlowy naszej firmy, gdzie zamawiać można produkty z kategorii uszczelniaczy, ochrony betonu i metalu, kompletne systemy ociepleń LAKMA TERM oraz pełną gamę produktów do konserwacji i ozdoby drewna.
 
W każdym z salonów znajduje się również specjalna strefa szkoleniowa przeznaczona dla wykonawców, w której cyklicznie przeprowadzane są szkolenia i warsztaty z technik aplikacji naszych produktów oraz prezentacja nowości.