LemonMind - serwisy www, e-commerce, marketing internetowy

80-286 Gdańsk, Jaśkowa Dolina 81 Mapka

znajduje się w Apeks Jaśkówka

58 732-27-37, 723-395-567
h...@lemonmind.com pokaż
lemonmind.com
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 17:00

O nas

Tworzymy strony, sklepy i aplikacje internetowe. Realizujemy kampanie marketingu internetowego. Oferujemy kompleksowe wsparcie: od opracowania strategii, do promocji w internecie.
Klienci: Polbruk, Dr. Oetker, PKP Intercity, Grupa LOTOS, Polferries

Jesteśmy konsultantami, projektantami i programistami dzielącymi się swoją pasją i doświadczeniem. Nasze unikalne doświadczenie, łączące wiedzę z dziedziny projektowania z know-how w zakresie technologii, pozwala nam realizować najbardziej skomplikowane i zaawansowane wdrożenia.

Specjalizujemy się w realizacji zaawansowanych systemów CMS, katalogów produktowych i sklepów internetowych na systemach Prestashop i Magento dla średnich i dużych przedsiębiorstw działających w skali międzynarodowej.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie usług takich jak:
- Opracowanie strategii obecności w Internecie.
- Projektowanie i realizacja serwisów, sklepów i aplikacji internetowych.
- Projektowanie i realizacja aplikacji dedykowanych, mobilnych.
- Integracja z systemami ERP, CRM, WMS.
- Marketing online.

Działamy z powodzeniem zarówno na rynku polskim, jak i za granicą, w tym w: Niemczech, Szwecji, Norwegii, Estonii, USA, Rosji, Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy jedynym w Polsce certyfikowanym partnerem technologicznym firmy MODx LLC (Dallas, USA) - producenta zaawansowanego systemu zarządzania treścią MODx CMS. Nasze doświadczenie we wdrażaniu tego rozwiązania zaowocowało współpracą z jedną z największych polskich firm z sektora przewozów kolejowych.

Jeśli szukasz doświadczonego, stabilnego partnera biznesowego w zakresie rozwoju marketingu online - skontaktuj się z nami.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Projektowanie stron www

 • kreatywność:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas realizacji:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Solidny partner w obszarze www

Firma posiada bardzo dużą wiedzę z dziedziny budowy stron internetowych, ale również marketingu internetowego. Bardzo sprawna współpraca, duża wiedza i doświadczenie przekłada się na profesjonalną obsługę. Cenię sobie również doradztwo skrojone na miarę indywidualnych potrzeb i szczegółowe wyczucie branży klienta. Gorąco polecam szczególnie tym, którym zależy na jakości usługi i fachowym wsparciu.

 • Jarosław Lubowiecki
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »