LemonMind - serwisy www, e-commerce, marketing internetowy

znajduje się w BCB Business Park

LemonMind

Wybierz numer

58 732-27-37 723-395-567
h...@lemonmind.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/12 - LemonMind Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/12 - LemonMind Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/12 - LemonMind Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/12 - LemonMind Gdańsk +9 1
 

O nas

Tworzymy strony, sklepy i aplikacje internetowe. Realizujemy kampanie marketingu internetowego. Oferujemy kompleksowe wsparcie: od opracowania strategii, do promocji w internecie.
Klienci: Polbruk, Dr. Oetker, PKP Intercity, Grupa LOTOS, Polferries
Jesteśmy konsultantami, projektantami i programistami dzielącymi się swoją pasją i doświadczeniem. Nasze unikalne doświadczenie, łączące wiedzę z dziedziny projektowania z know-how w zakresie technologii, pozwala nam realizować najbardziej skomplikowane i zaawansowane wdrożenia.

Specjalizujemy się w realizacji zaawansowanych systemów CMS, katalogów produktowych i sklepów internetowych na systemach Prestashop i Magento dla średnich i dużych przedsiębiorstw działających w skali międzynarodowej.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie usług takich jak:
- Opracowanie strategii obecności w Internecie.
- Projektowanie i realizacja serwisów, sklepów i aplikacji internetowych.
- Projektowanie i realizacja aplikacji dedykowanych, mobilnych.
- Integracja z systemami ERP, CRM, WMS.
- Marketing online.

Działamy z powodzeniem zarówno na rynku polskim, jak i za granicą, w tym w: Niemczech, Szwecji, Norwegii, Estonii, USA, Rosji, Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy jedynym w Polsce certyfikowanym partnerem technologicznym firmy MODx LLC (Dallas, USA) - producenta zaawansowanego systemu zarządzania treścią MODx CMS. Nasze doświadczenie we wdrażaniu tego rozwiązania zaowocowało współpracą z jedną z największych polskich firm z sektora przewozów kolejowych.

Jeśli szukasz doświadczonego, stabilnego partnera biznesowego w zakresie rozwoju marketingu online - skontaktuj się z nami.