Lequip - jewellery

Gdańsk 80-180, Mariana Kołodzieja (Gdańsk)

Lequip

Wybierz numer

537-488-500
k...@lequip.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/3 - Lequip Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Lequip Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Lequip Gdańsk 2

TV Filmy

37

Lequip Jewellery - Innowacyjna biżuteria w miejskiej odsłonie.

Artykuły o nas

O nas

Firma Lequip powstała w Gdańsku. Specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu biżuterii na zegarki typu smatwatch, przełamując sportowy wygląd i nadając tego typu zegarkom modowego i ozdobnego charakteru.  Nasze wyroby są wykonane z najwyższej próby srebra 925 w czterech odsłonach kolorystycznych, tak aby dopasować się do szerokich preferencji odbiorców. Pozłacane elementy są pokryte warstwą 18k złota. Cały asortyment został wykonany z dbałością o każdy szczegół, u nas nic nie było kwestią przypadku. Współpracujemy z najlepszymi trójmiejskimi złotnikami. Stawiamy nacisk na wysoką jakość produktów oraz ogromną estetykę.

Marka została stworzona z myślą o Klientach, którzy coraz częściej szukają rozwiązań oryginalnych, nieszablonowych. Umożliwiamy konsumentom na personalizację swojego zegarka i wyrażenie swoich emocji. Dzięki różnorodności wzorów i kolorów dopasowujemy się do każdego stylu.

Nasz projekt pokocha każdy, kto chce wyrazić swoją indywidualność. Kolekcje Lequip są klasyczne oraz dopasowane do obecnych trendów. Oferta sklepu kierowana jest zarówno do kobiet jak i do mężczyzn.

Lequip wyklucza stereotypowe podejście do biżuterii i prężnie wkracza na polski rynek.
Dzięki Lequip otoczenie się blaskiem nigdy nie było prostsze.