Leśna Hub

81-876 Sopot, Leśna 1 Mapka
603-113-673
b...@lesnahub.pl pokaż
lesnahub.pl
/lesnahub
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 18:00

Napisali o nas

O nas

Leśna Hub to nowoczesna, przyjazna środowisku przestrzeń zlokalizowana w samym centrum Trójmiasta, blisko stacji SKM Sopot Wyścigi. W budynku znajduje się strefa coworkingowa, sale szkoleniowe oraz możliwość wynajmu wirtualnego biura.

Coworking
Stworzyliśmy strefę coworkingową dla osób ceniących sobie pracę w kreatywnej atmosferze. Oferujemy przyjazną przestrzeń która sprawi, że każdy dzień w biurze będzie dla Ciebie produktywny. Dzięki położeniu w bezpośredniej bliskości lasu, praca w tym miejscu to przyjemność. Dołącz do naszej społeczności i ciesz się benefitami związanymi z tą współpracą już od... 2 zł za godzinę.

Do końca roku 2019 super promocyjna cena! Za miesiąc korzystania z przestrzeni coworkingowej zapłacisz tylko 350 złotych.

Sale szkoleniowe
Leśna Hub stwarza możliwość zorganizowania szkoleń i konferencji w samym centrum Trójmiasta. Dzięki doskonałej lokalizacji dojazd staje się bezproblemowy praktycznie każdym środkiem transportu. 

W naszej ofercie posiadamy dwie sale szkoleniowe co pozwala na przeprowadzenie każdego typu szkoleń czy konferencji:

- dużą salę szkoleniową 92mkw - wyposażoną w rzutnik, ekran, tablicę typu flipchart oraz szybkie łącze internetowe. Za dodatkową opłatą oferujemy również kawę, herbatę oraz przekąski w czasie trwania konferencji;
- salę wideokonferencyjną, która doskonale sprawdzi się na spotkanie biznesowe, zebrania, rekrutacje lub niewielkie szkolenia. W sali znajdują się tablice suchościeralne, monitor, kamery i nagłośnienie. Pozwala to na przeprowadzenie wideokonferencji w bardzo wysokiej jakości i komfortowych warunkach.

Nasze sale dostępne są dla od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00. Jeżeli zależy Ci wynajmie sali w innym limicie czasowym odezwij się, a my postaramy Ci się pomóc.

Wirtualne biuro - już od 60 zł miesięcznie
Usługa pozwala na korzystanie z adresu naszej lokalizacji bez dodatkowych kosztów wynajmu przestrzeni biurowej oraz zatrudniania pracowników do jego stałej obsługi. Jest to idealne rozwiązanie dla osób posiadających jednoosobową działalność gospodarczą lub dla start-upów. 

Ofertę Wirtualnego Biura kierujemy również do firm, którym zależy na zmniejszeniu kosztów obsługi biurowej. Za sprawą atrakcyjnej lokalizacji oraz zapewnieniu profesjonalnej usługi zapewnia mu profesjonalizm i bezpieczeństwo, pozwalając skupić się wyłącznie na efektywnym rozwoju biznesu. 

Oferujemy również wynajem przestrzeni biurowej oraz sal konferencyjnych, co daje szereg możliwości Twojej firmie.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo