Link Media Agata Panas

Link Media Agata Panas

Wybierz numer

602-294-442
k...@linkmedia.pl pokaż
Zamknięte więcej
 • Zdjęcie 1/3 - Link Media Agata Panas Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/3 - Link Media Agata Panas Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/3 - Link Media Agata Panas Gdańsk 2
 

O nas

W Link Media zadbamy o to, aby odpowiednie treści nakierowały Twój biznes na sukces. Robimy profesjonalne wideo i foto, dbamy o dobry PR, oferujemy usługi copywritingu i prowadzenia profili mediów społecznościowych.

Robimy wideo, które sprzedaje! Realizujemy materiały wideo od A do Z, piszemy scenariusz, reżyserujemy, nagrywamy i montujemy.

Wieloletnie doświadczenie dziennikarsko-operatorskie połączone z młodym, kreatywnym zespołem to mieszkanka idealna. Pracowaliśmy dla największych ogólnopolskich Redakcji, robiliśmy filmy i zdjęcia dla największych firm. W Link Media do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Co robimy? Filmy reklamowe, filmy promocyjne, filmy instruktażowe, wideowizytówki, filmy instruktażowe i wiele, wiele innych!

Zapewniamy skuteczny i profesjonalny copywriting, usługi PR-owe, prowadzenie SM. Również w języku niemieckim.

Zapraszamy do współpracy:)

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje film promocyjny?
To jedno pierwszych z pytań, które pada ze strony Klienta. Nic w tym dziwnego, gdyż każdy chce wiedzieć ile powinien przygotować pieniędzy, aby móc zrealizować usługę w swojej firmie. Zacznę od tego, że cena filmu reklamowego, produktowego, instruktażowego itd. zależy od wielu czynników m.in od tego ile dni zdjęciowych planujemy, jakie będzie miejsca nagrań - a może kilka miejsc, czy chcemy w montażu dodatkowe grafiki/animacje itd. Dlatego koszt filmu promocyjnego może wynosić od 1 000 zł do kilku tysięcy złotych! To dlatego agencje nie są w stanie przedstawić cennika zanim nie poznają oczekiwań klienta. W standardowym wydaniu film promocyjny kosztuje ok. 1300 zł - 2500 zł. Zachęcamy do zadawania pytań, chętnie zrobimy bezpłatną wycenę:)
Ile trwa produkcja filmu promocyjnego?
Produkcja filmu najczęściej trwa jeden dzień. W tym dniu warto przygotować miejsce, gdzie będziemy kręcić. Warto odpowiednio przygotować osoby, które będą w filmie występowały. Na pewno pomożemy w tym temacie. Termin oddania materiału po montażu ustalany jest indywidualnie. Zwykle to ok. 2 tygodnie. Bywa i tak, że 1 dzień:)
Co to jest film instruktażowy?
Film instruktażowy to świetny sposób aby zaprezentować tradycyjną instrukcję obsługi, poradnik czy materiał szkoleniowy w atrakcyjnej formie. Jest to bardzo przyjazna forma dla klienta, ma praktycznie same zalety. Dodatkowo to konkretne narzędzie marketingowe. Oczywiście po warunkiem, że taki film będzie starannie wykonany. Film instruktażowy nadaje się dla praktyczniej każdej branży. Dlatego wszędzie, gdzie jako marka chcemy pochwalić się wiedzą na temat sprzedawanych, czy oferowanych przez nas usług czy produktów warto takie wideo wykorzystać!
Dlaczego warto używać drona?
Film z drona to skuteczna i przede wszystkim atrakcyjna reklama dla Twojej firmy. Z drona najlepiej prezentują się duże obiekty, które chcą się pochwalić przestrzenią wokół siebie. Doskonałym przykładem będą hotele, ośrodki wypoczynkowe, branża deweloperska, atrakcje turystyczne typu parki, parki rozrywki itd. Filmy z lotu ptaka mają ogromny potencjał, dlatego ich popularność wciąż rośnie. Kamera unosząca się wysoko nad ziemią, może uchwycić zupełnie inną perspektywę niż jest nam dane normalnie zobaczyć. Taki kadr sprawia, że film staje się nowoczesny, innowacyjny, a dzięki temu wyróżni się na tle konkurencji.

Oceny (1)

Kozak
Termin usługi: luty 2022

Film super. Kontakt bez zarzutów. Uczciwie, solidnie, terminowo i kreatywnie. Polecam

Wideofilmowanie

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6