Love Catering

Gdańsk

Love Catering

Wybierz numer

600-854-590
h...@lovecatering.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 5:00 więcej
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty 

Artykuły o nas

O nas

Love Catering to zupełnie nowa jakość na rynku cateringów! Z myślą o potrzebach naszych wyjątkowych Klientów od samego początku tworzymy catering premium dla wymagających, zamykając w pudełkach restauracyjną jakość, smak i wygląd każdego dania!
Stawiamy wyłącznie na świeżość, smak i najwyższą jakość produktów, bo wiemy jak ważnym elementem w codziennym życiu jest dieta. Wybieramy jedynie to co najlepsze, na absolutnie każdym etapie przygotowywania posiłków #bacausewelovefood. Z dieta LOVE osiągniesz swój wymarzony cel. Poznaj nas i spróbuj jak smakuje LOVE! ❤️

Szefem Kuchni w LOVE jest Darek Sosnowski, który swoje doświadczenie zdobywał w restauracjach nagrodzonych gwiazdkami Michelin w całej Europie: L'Autre Pied *- Londyn, Maaemo ** - Oslo, Atelier Amaro * – Polska. Smak, kulinarna fantazja i pasja do gotowania, sprawiają, że dieta pudełkowa wychodząca spod rąk naszego Szefa Kuchni jest pyszna i zaskakująca.

Ale to nie wszystko!
Wraz z pudełkami od LOVE otrzymujesz więcej:
01 energii i odporności
02 naturalnych składników
03 dopasowania do Twojego trybu życia
04 czasu na przyjemności

Wybierz spośród 14 wariantów, dietę dopasowaną do Twoich potrzeb:
01 Balance (Standard, Vege, Vege+Fish, Lacto Free, Gluten Free, No Fish, Eat Less Meat) kliknij i sprawdź
02 Sport (Standard, Vege+Fish, Lacto Free, Gluten Free, No Fish) kliknij i sprawdź
03 Slim Fit kliknij i sprawdź
04 Low Carb kliknij i sprawdź
05 Handy Melas (w odpowiedzi na tzw. „dietę sokową” jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy pełnowartościową dietę w płynie!) kliknij i sprawdź

Każdą z diet przygotujemy w kaloryczności dopasowanej do Twojego trybu życia. Zestawy posiłków możesz zamawiać w kaloryczności od 1000 do nawet 3500 kcal.

Jeśli nie wiesz, który wariant diety wybrać możesz również skorzystać z bezpłatnej konsultacji naszych dietetyków, którzy pomogą Ci dopasować program dopasowany do Ciebie.

Menu każdej z diet możesz sprawdzić na naszej stronie