Najlepsze restauracje Gdańsk

Oceny (12)

Marta
Termin usługi: marzec 2023   

Mega super podziękowania za tak wspaniała obsługę, komunikację i pomoc! Polecam miejsce na zabawę! Moji goście byli zachwyceni, czuli się świetnie w tym przytulnym miejscu, które jest świetnie wyposażone oraz bardzo czyste. Polecam także catering, jedziecie wszystkim smakowało :) Oceniam to miejsce na 6+!!

Restauracje

6.0
Olek
Termin usługi: styczeń 2021   

Zamawiałam obiadki jest pysznie polecam serdecznie

Restauracje

6.0
Rotor
Termin usługi: listopad 2020   

Przejrzałem te moje oceny i zadumałem się przez chwilę, że 6-ki od góry do dołu, ale szczerze na to Ludovisko zasługuje. Po pierwsze klimat miejsca. Jest hala Olivia, jest widok na lodowisko z lokalu, jest w 100% oryginalnie. Jakiś czas temu doszedłem już do wniosku, że duża część knajp w Trójmieście wygląda jakby była projektowana przez tego samego speca od wyposażenia wnętrz (może tak jest?). Na szczęście można inaczej i ciekawiej. Po drugie, jedzenie: duży wybór, dania dnia i przede wszystkim, jest smacznie. Próbowaliśmy burgery i są bardzo dobre. Duża porcja mięsa, lub, w opcji Vege, świetny kotlet Beyond. I tylko szkoda, że nie można teraz posiedzieć sobie w Ludovisku i nacieszyć się tym niebanalnym miejscem, i ich kuchnią. Miejmy nadzieję, że Covid wkrótce odpuści a na dzisiaj warto zamawiać na wynos z Ludoviska i pomóc im przetrwać kryzys.

Restauracje

6.0
Kamila
Termin usługi: luty 2018   

Skuszona nowym, roślinnym menu po dłuższej przerwie ponownie odwiedziłam Ludovisko. Piątek wieczorem - w środku smutno i pustka. Jak zwykle części potraw z krótkiej karty brakowało. Obsługa niekompetentna - chciałam zamówić jeden z drinków ale rzekomo zabrakło cytryny. Zmieniłam wybór po czym dostałam zamienionego drinka z...cytryną. Kolację zjadłyśmy ze smakiem choć nie te potrawy, na które miałyśmy ochotę. Na rachunek się nie doczekałyśmy, choć byłyśmy jedynymi gośćmi nikt z obsługi się nami nie zainteresował - trzeba było podejść do baru. Szkoda tego miejsca bo potencjał ma, wymyślają ciekawe menu ale co z tego, skoro obsługa pozostawia wiele do życzenia. I naprawdę to nie pierwszy raz, kiedy dostępne są tylko niektóre pozycje z menu :(

Restauracje

3.8
Turystyka z Katowic
Termin usługi: październik 2017   

Restauracje

2.7
Agata
Termin usługi: Dziś   

Restauracje

5.0
stały klient (kiedyś)
Termin usługi: 04.09.2016   

Restauracje

3.5
Ka
Termin usługi: 15/06/16   

Restauracje

4.0
Smakosz
Termin usługi: grudzień 2015   

Restauracje

5.2
Jacek
Termin usługi: 22/12/2015   

Restauracje

5.3
Tadeusz Kaukus
Termin usługi: 21.12.2015   

Restauracje

4.8
Marcin
Termin usługi: 12.12.15   

Restauracje

1.5