• Zdjęcie 1/6 - Łysa Góra w Sopocie Sopot 4
  • Zdjęcie 2/6 - Łysa Góra w Sopocie Sopot 3
  • Zdjęcie 3/6 - Łysa Góra w Sopocie Sopot 2
  • Zdjęcie 4/6 - Łysa Góra w Sopocie Sopot +3 1
 

O nas

Łysa góra, która jest miejscem wyciągu narciarskiego o długości 286 metrów umożliwia nam zjazd z poziomu o wysokości 39 metrów. Łysa Góra wznosi się na 110 m n.p.m. jest niewątpliwie atrakcją turystyczną skąd rozciąga się daleki widok na zatokę gdańs
Stacja Narciarska Łysa Góra. Jest to idealne miejsce dla wszystkich kochających spoty zimowe.
Stacja narciarska Łysa góra posiada wyciąg o długości 286 metrów. Umożliwia nam zjazd z wysokości 39 metrów. Łysa Góra wznosi się na 110 m n.p.m. Rozciąga się stąd malowniczy widok na Zatokę Gdańską. Jest to jedyny stok narciarski w Trójmieście! i jedyne takie miejsce w Polsce gdzie ze szczytu można podziwiać piękną panoramę Gdańska i Sopotu. Światła miast wyglądają w nocy niesamowicie!
U stóp naszej stacji znajduje się restauracja ,,Klakier”. Doskonała, tradycyjna kuchnia, bogato zaopatrzony bar, klimatyczne wnętrze sprawiają że bez względu na porę roku jest idealnym miejscem zarówno na kameralne spotkania jak również na huczne wesela, urodziny, szkolenie, imprezy integracyjne itp.
Zimą stanowi ulubione miejsce wypoczynku fanów białego szaleństwa, korzystających z wyciągu Łysej Góry.
Zapraszamy również na szkolenia narciarskie i snowboardowe! Nasza profesjonalna kadra z licencjonowanej szkoły MiXTURA wyszkoli nawet najbardziej opornych amatorów białego szaleństwa.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Cennik znajduje się na stronie internetowej.