MGS LAW Kancelaria Radców Prawnych Mądry, Sznycer, Sambożuk i Partnerzy

MGS LAW Kancelaria Radców Prawnych

Wybierz numer

58 521-92-50
o...@mgs-law.eu pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - MGS LAW Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - MGS LAW Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - MGS LAW Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - MGS LAW Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk +2 1
 

O nas

MGS LAW to jedna z największych pomorskich kancelarii prawnych, rekomendowana przez Pracodawców Pomorza w zakresie rozwiązań RODO. Doświadczeni radcy prawni i adwokaci prowadzą pełną obsługę prawną dla firm z różnych sektorów rynku. Zapraszamy!
MGS LAW Kancelaria Radców Prawnych Mądry, Sznycer, Sambożuk jest aktualnie jedną z największych kancelarii prawnych na Pomorzu. W Rankingu Rzeczpospolitej w 2021 r. zajmuje 3. miejsce. 

Kancelaria MGS LAW istnieje od 2008 roku i tworzą ją partnerzy kancelarii, radcy prawni: Dariusz Mądry, Michał Sznycer,  Bartosz Sambożuk i Anna Eliszewska wraz z zespołem doświadczonych radców prawnych, adwokatów, prawników i pracowników z innymi kwalifikacjami.  

Jesteśmy kancelarią rekomendowaną przez organizację Pracodawcy Pomorza w zakresie rozwiązań RODO, a Michał Sznycer, partner MGS LAW jest wiceprezesem Pracodawców Pomorza, odpowiedzialnym za kwestie prawne i energetykę.

Mamy szerokie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, działających w różnych sektorach, m.in.: energetycznym, paliwowym, budowlanym, telekomunikacyjnym, handlowym, żywnościowym, HoReCa. Przeprowadzamy procesy przekształceniowe i konsolidacyjne spółek osobowych oraz kapitałowych (w tym M&A) z uwzględnieniem optymalizacji podatkowej, dostosowanej indywidualnie do specyfiki prowadzonej przez Klientów działalności gospodarczej. Zapewniamy pełne wsparcie działów HR, zajmujemy się problematyką zamówień publicznych, ubezpieczeń gospodarczych, obsługujemy kontrakty handlowe i oferujemy szeroko rozumiane doradztwo dla biznesu.

W portalu praca.trojmiasto.pl cyklicznie odpowiadamy na pytania czytelników z zakresu prawa pracy. 
Zapraszamy!