MGS LAW Kancelaria Radców Prawnych Mądry, Sznycer, Sambożuk Spółka Partnerska

80-280 Gdańsk, Karola Szymanowskiego 2
(lok 2.08) Mapka
58 521-92-50  fax:  58 521-92-60
o...@mgs-law.eu pokaż
www.mgs-law.eu
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00

O nas

MGS LAW to jedna z największych pomorskich kancelarii prawnych, rekomendowana przez Pracodawców Pomorza w zakresie rozwiązań RODO. Doświadczeni radcy prawni i adwokaci prowadzą pełną obsługę prawną dla firm z różnych sektorów rynku. Zapraszamy!

MGS LAW Kancelaria Radców Prawnych Mądry, Sznycer, Sambożuk jest aktualnie jedną z największych kancelarii prawnych na Pomorzu. W Rankingu Rzeczpospolitej w 2019r. zajmuje 3. miejsce. 

Kancelaria MGS LAW istnieje od 2008 roku i tworzą ją partnerzy kancelarii, radcy prawni: Dariusz Mądry, Michał Sznycer i Bartosz Sambożuk wraz z zespołem doświadczonych radców prawnych, adwokatów, prawników i pracowników z innymi kwalifikacjami.  

Jesteśmy kancelarią rekomendowaną przez organizację Pracodawcy Pomorza w zakresie rozwiązań RODO, a Michał Sznycer, partner MGS LAW jest wiceprezesem Pracodawców Pomorza, odpowiedzialnym za kwestie prawne i energetykę.

Mamy szerokie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, działających w różnych sektorach, m.in.: energetycznym, paliwowym, budowlanym, telekomunikacyjnym, handlowym, żywnościowym, HoReCa. Przeprowadzamy procesy przekształceniowe i konsolidacyjne spółek osobowych oraz kapitałowych (w tym M&A) z uwzględnieniem optymalizacji podatkowej, dostosowanej indywidualnie do specyfiki prowadzonej przez Klientów działalności gospodarczej. Zapewniamy pełne wsparcie działów HR, zajmujemy się problematyką zamówień publicznych, ubezpieczeń gospodarczych, obsługujemy kontrakty handlowe i oferujemy szeroko rozumiane doradztwo dla biznesu.

W portalu praca.trojmiasto.pl cyklicznie odpowiadamy na pytania czytelników z zakresu prawa pracy. 
Zapraszamy!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »