MOWI Poland S.A.

MOWI Poland S.A.

Wybierz numer

58 660-71-55
b...@mowi.com pokaż
  • Zdjęcie 1/3 - MOWI Poland S.A. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - MOWI Poland S.A. Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - MOWI Poland S.A. Gdańsk 2
 

O nas

Jesteśmy największym na świecie producentem łososia i owoców morza. Zatrudniamy 14.500 osób w 25 krajach świata, z czego prawie 4000 w Polsce. Oferujemy szeroki wybór zdrowych, pysznych i produkowanych z troską o środowisko naturalne produktów.

Specjalizujemy się w przetwórstwie łososia. Jesteśmy jedynym hodowcą tej ryby na świecie, który posiada jej własną odmianę - łososia MOWI. Odmiana mająca swój początek w rwących rzekach Norwegii, wyhodowana została z wyselekcjonowanych osobników i odznacza się wysokimi walorami prozdrowotnymi i unikalnym smakiem. Dbamy o każdy szczegół związany z hodowlą, począwszy od własnej karmy aż po drogę łososia na stół. O łososiu MOWI wiemy dosłownie wszystko.

Ta niesamowita wiedza jest efektem pracy międzynarodowego zespołu ludzi, których pasja i zaangażowanie stanowią największą wartość Mowi.


W Polsce nasze zakłady zlokalizowane są w  Duninowie, Lęborku. Fabryka Mowi Poland w Duninowie koło Ustki jest jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa ryb na świecie i zatrudnia klika tysięcy pracowników. W Gdańsku natomiast działa utworzone w 2017 roku Centrum Wsparcia Biznesowego, które zatrudnia ponad 150 wysokiej klasy specjalistów z zakresu sprzedaży, marketingu, PR czy księgowości.