MP100 - biura i magazyny do wynajęcia

80-556 Gdańsk, Marynarki Polskiej 100 Mapka

MP100 obiekty w tej lokalizacji (6) »

722-319-333
d...@pharmag.pl pokaż
www.biuro-gdansk.pl

Napisali o nas

  • MP100. Biuro w dynamicznej lokalizacji
    MP100. Biuro w dynamicznej lokalizacji artykuł sponsorowany 10 czerwca 2015 (8 opinii) MP100 to skrót od adresu doskonale zlokalizowanego centrum biurowego - Marynarki Polskiej 100. Znajduje się tutaj około 6 500 m kw. komfortowej powierzchni biurowej w klasie B+....

O nas

Oferujemy komfortowe i nowoczesne lokale do wynajęcia, które doskonale sprawdzają się jako pomieszczenia biurowe. Z długim doświadczeniem prowadzimy wynajem biur w Gdańsku, dzięki czemu wiemy, jak sprostać wymaganiom każdego klienta.

Znajdujące się w naszej ofercie biura na wynajem to komfortowe lokale, do których klienci mogą mieć dostęp przez całą dobę (wraz z miejscem parkingowym). Co więcej, nasze pomieszczenia biurowe są estetycznie wykończone, mają dostęp do wszystkich mediów i posiadają wszelkie niezbędne instalacje. Obiekt, w którym mieszczą się nasze lokale, znajduje się pod całodobową ochroną. Prowadzimy wynajem powierzchni biurowych w Gdańsku o zróżnicowanym metrażu i w atrakcyjnym regionie miasta, dzięki czemu każdy klient znajdzie taki lokal, który doskonale sprosta stawianym wymaganiom. A ponadto gwarantujemy konkurencyjnie niskie czynsze i opłaty, których nie znajdziecie Państwo u innych firm z Gdańska.

Nasze biura na wynajem cieszą się zaufaniem wielu poważnych i cenionych w całej Polsce firm. Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których liczy się komfort, wysoka jakość i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum Biurowego na gdańskiej Letnicy przy skrzyżowaniu ulicy Żaglowej i Marynarki Polskiej.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »