MP100 - biura i magazyny do wynajęcia

MP100

Wybierz numer

722-319-333
d...@pharmag.pl pokaż
 

Artykuły o nas

O nas

Oferujemy komfortowe i nowoczesne lokale do wynajęcia , które doskonale sprawdzają się jako pomieszczenia biurowe. Z długim doświadczeniem prowadzimy wynajem biur w Gdańsku, dzięki czemu wiemy, jak sprostać wymaganiom każdego klienta.
Znajdujące się w naszej ofercie biura na wynajem to komfortowe lokale, do których klienci mogą mieć dostęp przez całą dobę (wraz z miejscem parkingowym). Co więcej, nasze pomieszczenia biurowe są estetycznie wykończone, mają dostęp do wszystkich mediów i posiadają wszelkie niezbędne instalacje. Obiekt, w którym mieszczą się nasze lokale, znajduje się pod całodobową ochroną. Prowadzimy wynajem powierzchni biurowych w Gdańsku o zróżnicowanym metrażu i w atrakcyjnym regionie miasta, dzięki czemu każdy klient znajdzie taki lokal, który doskonale sprosta stawianym wymaganiom. A ponadto gwarantujemy konkurencyjnie niskie czynsze i opłaty, których nie znajdziecie Państwo u innych firm z Gdańska.

Nasze biura na wynajem cieszą się zaufaniem wielu poważnych i cenionych w całej Polsce firm. Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których liczy się komfort, wysoka jakość i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum Biurowego na gdańskiej Letnicy przy skrzyżowaniu ulicy Żaglowej i Marynarki Polskiej.