Mako TSL

Mako TSL

Wybierz numer

58 500-34-36
i...@makotsl.com pokaż
  • Zdjęcie 1/11 - Mako TSL Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - Mako TSL Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - Mako TSL Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - Mako TSL Gdańsk +8 1
 

O nas

Zapytania ofertowe proszę kierować na adres: sales@makotsl.com
Jesteśmy największą spedycją w Polsce w sektorze transportu lekkiego (DMC do 3.5 T) - busów plandek przystosowanych do transportu międzynarodowego. Dysponujemy flotą ponad 750 aut i jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć każdego klienta z niemal 100% gwarancją punktualności. Na rynku transportowym działamy od 2011 roku. Jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdy transport, wyłączając jedynie transport ponadgabarytowy. W głównej mierze nastawiamy się na rynki Europy Zachodniej. Nasz młody, bardzo ambitny zespół spedytorów organizuje transporty door-to-door w konkurencyjnej cenie i błyskawicznym czasie. 

KOGO SZUKAMY
W naszej firmie zatrudnionych jest ponad 220 osób. Są to młodzi, ambitni ludzie, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i dążą do osiągania jak najlepszych wyników.
Od 2017 roku działa u nas program szkoleniowy AKADEMIA MAKO. Jest to cykl szkoleń przeznaczony dla nowych pracowników, którego celem jest jak najlepsze wyszkolenie przyszłych spedytorów. Nasi pracownicy mają niepowtarzalną okazję zdobycia cennego doświadczenia i uczenia się od najlepszych.  
Jeśli jesteś osobą, która chce postawić swoje pierwsze (lub drugie ;) ) kroki w branży TSL - Ciebie szukamy! Wymagamy łatwości w komunikowaniu się, odrobiny odwagi i płynnej znajomości języka angielskiego.
Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, koniecznie odwiedź naszą stronę! http://www.makotsl.com