MARGO Deweloper

MARGO Deweloper

Wybierz numer

58 341-73-50 501-505-585
b...@margopb.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
 • Zdjęcie 1/28 - MARGO Deweloper Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/28 - MARGO Deweloper Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/28 - MARGO Deweloper Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/28 - MARGO Deweloper Gdynia +25 1
 

Inwestycje

O nas

MARGO Deweloper obecny jest na rynku budowlanym województwa pomorskiego od 1991 roku. Oferujemy do sprzedaży apartamenty w Elblągu oraz domy szeregowe w Pępowie. Domy rekreacyjne w Skorzewie k. Stężycy to najnowsza inwestycja.
Deweloper MARGO działa na rynku woj. pomorskiego od 1991 roku.

Dzięki ciągłemu rozwojowi, który przedsiębiorstwo zawdzięcza dobrej organizacji pracy oraz niesłabnącemu zapotrzebowaniu i ogromnemu zainteresowaniu nowoczesnymi mieszkaniami, MARGO jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na pomorskim rynku nieruchomości - wg badania z 2011 r zrealizowanego przez firmę RedNet na rozpoznawalność marki, MARGO zajęło 7 miejsce wśród trójmiejskich deweloperów.

Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 2.000 lokali w 34 inwestycjach, w tym ponad 200 domów jednorodzinnych wykonanych na indywidualne zlecenia.

W raporcie specjalnym DEWELOPER ROKU 2012 oraz DEWELOPER ROKU 2014 wg tygodnika Gazeta Finansowa - MARGO zostało uznane za jedną z 25 najlepszych firm deweloperskich w Polsce a nasze osiedle JASIEŃ PARK oraz inwestycja WILLA SYRENA za jedne z najciekawszych inwestycji. Prowadzimy sprzedaż mieszkań w Elblągu, domów szeregowych w Pępowie, domy rekreacyjne w Skorzewie k. Stężcy.

W ramach prowadzonej działalności przedsiębiorstwo funkcjonuje i rozwija się w następujących obszarach:

-działalność deweloperska- prowadzona w biurze w Gdyni Redłowie. W strukturach przedsiębiorstwa znajduje się pracownia architektoniczna, BOK (Biuro Osługi Klienta - działający stacjonarnie, a także przy inwestycjach poza Trójmiastem), dział marketingu, dział przygotowania inwestycji, dział prowadzenia inwestycji, biura budowy na każdej prowadzonej inwestycji.
-produkcja i prefabrykacja betonu-prowadzona w Zakładzie Prefabrykacji Barkoczyn Sp. z o.o. w Nowym Barkoczynie koło Kościerzyny. W ramach tej działalności działa Zakład Prefabrykacji Betonu oraz węzeł betoniarski Liebherr. Wśród głównych odbiorców produktów tego zakładu są tak renomowane firmy budowlane jak: Budimex, Strabag, Skanska, Warbud, Mega oraz Hydrobudowa. www.barkoczyn.pl
-produkcja okien-realizowana w fabryce okien w Mezowie, która specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości okien PCV na niemieckim profilu KBE oraz fasad, drzwi ognioodpornych i witryn w oparciu o renomowaną firmę ALUPROF. www.margo-okna.pl
-produkcja elementów stalowych-realizowana w zakładzie produkcji elementów stalowych w Zakładzie Prefabrykacji Barkoczyn Sp. z o.o.
-produkcja elementów drewnianych-realizowana w stolarni w Zakładzie Prefabrykacji Barkoczyn Sp. z o.o.
-działalność turystyczno-hotelowa realizowana w Centrum Rekreacyjno - Konferencyjne Harenda w Ludwikowicach Kłodzkich, które jest jednym z bardziej unikalnych miejsc w sercu Gór Sowich. www.harenda.biz.pl
Dzięki dywersyfikacji prowadzonej działalności a także dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji kadry zarządzającej i pozostałych pracowników cały proces inwestycyjny realizowany jest w ramach działalności i pod nadzorem firmy.
Łącznie w strukturach firmy pracuje prawie 200 osób.

Opinie (2)

Piotr
Termin skorzystania z usługi: listopad 2021

Firma była generalnym wykonawcą innego dewelopera. Budowa opóźniona kilka miesięcy, po odbiorze kolejne kilka m-cy oczekiwania na poprawki!! Na budowie bałagan. Później kolejne "usterki" które wyszły po odbiorze - pękające posadzki ( za cienkie), źle podłączone rury kanalizacji, zatkane rury śmieciami. Dramat . Długie oczekiwanie na naprawę rażących niedoróbek, jakby ktoś łaskę robił. Bałagan informacyjny, dzwonienie, tłumaczenie, mailowanie, spychologia. Nie polecam ! Omijać.

w kategorii

Deweloperzy

1.8
 • obsługa:
  1
 • oferta:
  3
 • jakość:
  2
 • terminowość:
  1
 • przystępność cen:
  2
 • ocena ogólna:
  2
Karol Ż.
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2021

Kupiłem mieszkanie u tego dewelopera. Poniżej uzasadnienie oceny: Obsługa - brak szczerości z klientem. Przedstawiciel i kierownicy zbywali i udzielali fałszywych informacji związanych z budową i zakończeniem inwestycji. Oferta - cena zakupu wydawała się atrakcyjna. Naprawy budynku i ogarnięcie terenów zielonych będą kosztem ukrytym, który mocno zawyży z pozoru atrakcyjną cenę. Jakość - budynek wybudowany niedbale. Bardzo długi termin wykonania napraw wykrytych usterek. Część napraw nie została wykonana - nawet kilkunastokrotne przypomnienia nie przyniosły rezultatu. Terminowość - ponad pół roku opóźnienia i nieustanne oszukiwanie klienta. Przystępność cen - przed zakupem napisałbym, że dobra. Teraz widać, że niestety dużo kosztów napraw zostanie przerzuconych na klientów z winy braku reakcji dewelopera. Ogólna ocena - drugi raz nie kupiłbym mieszkania od tego dewelopera.

w kategorii

Deweloperzy

1.0
 • obsługa:
  1
 • oferta:
  1
 • jakość:
  1
 • terminowość:
  1
 • przystępność cen:
  1
 • ocena ogólna:
  1