Fitness Klub Marlet Aleksandra Kobielak

adres
80-351 Gdańsk, Piastowska 90E
telefon
58 558-53-56  fax:  58 558-53-56
e-mail
m...@marlet.com.pl pokaż
www
www.marlet.com.pl
Godziny otwarcia
pn-czw14:30 - 21:00
pt14:30 - 20:00
sob10:00 - 13:00

Napisali o nas

O nas

Zapraszamy na pierwsze zajęcia GRATIS. Skorzystaj z profesjonalnej kadry instruktorskiej. Najprawdopodobniej najlepsza atmosfera w całym Trójmieście. Nasz klub jest tylko dla kobiet. Zajęcia grupowe, najnowsze Vacu z podciśnieniem i rollmasaż.

W naszym klubie dbamy w szczególności o miłą i przyjazną atmosferę, co potwierdzają nasze Klientki. Najlepsze instruktorki/instruktorzy w Gdańsku pomagają Klientkom osiągnąć zamierzony cel. U nas nie jesteś jedną z tysiąca, to Ty jesteś najważniejsza i Twoje zdrowie, na które pracujemy wspólnie.
Zajęcia do wyboru:
ABT
Płaski Brzuch
Hit Spalanie
Piloxing
Zumba (4 razy w tygodniu)
Pilates
Body Mental
Fit Ball
TBC
Body Shape
Atak na brzuch uda pośladki
Super pośladki
Zapraszamy również do skorzystania z najnowszej oferty: Vacu Magic 8 w 1 (podciśnienie, podczerwień, koloroterapia, jonizacja, kolagen, aromoterapia, program multimedialny multivision). Jest to bieżnia z podciśnieniem (trening 30 min), na której można stracić przy średnim wysiłku ponad 1000 kcal.
Mamy również nowoczesny rollmasaż z chromoterapią, podczerwienią i kolagenem, którego używanie pozwala na likwidację nadmiaru wody z organizmu i oczyszczanie limfy, co skutkuje między innymi wysmukleniem całej sylwetki.

I trening Gratis - przyjdź i skorzystaj z oferty a na pewno zostaniesz.
Klimat tworzą ludzie, którzy pracują z pasją.
Dołącz do nas, do Klubu Kobiet.

Z fitnessowym zaproszeniem

Marlet & Team
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »