Maverick Kids - angielski i hiszpański dla dzieci

Maverick Kids

Wybierz numer

58 350-81-20 505-441-058
s...@salonangielskiego.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej

O nas

Uczymy dzieci języka angielskiego oraz hiszpańskiego według naszego autorskiego konwersacyjnego programu. Materiały dobieramy indywidualnie tworząc je sami w oparciu o najnowsze zdobycze metodyki nauczania.
Zajęcia przygotowaliśmy dla dzieci w wieku 2-7 lat w grupach maksymalnie 5 osobowych, podzielonych odpowiednio według przedziału wiekowego.

Program Maverick Kids to nie tylko sama nauka języka. Z jednej strony kładziemy wyraźny nacisk na rozwój zdolności komunikacyjnych. Z drugiej też jednocześnie chcemy, by dzieci poznawały kulturę, tradycje i zwyczaje mieszkańców USA/Anglii czy Hiszpanii, dlatego część zajęć angielskiego prowadzą native speakers, a zajęcia hiszpańskiego wyłącznie native speakers. Jest to wspaniałą okazją dla dzieci na 'żywe' spotkania z językiem, kulturą i sposobem bycia obcokrajowców.

Maverick Kids to dzieci, które w trakcie zajęć uczą się języka przez zajęcia ruchowe, plastyczne, taneczne oraz warsztaty małego rzemiosła. Do dyspozycji dzieci oddajemy naszą nowo przygotowaną 50-metrową salę.

Let your children be Maverick Kids!