Mechaniczna Pomarańcza - wcześniej Mechanik

m...@gmail.com pokaż
Otwarte do 1:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Mechaniczna Pomarańcza Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Mechaniczna Pomarańcza Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Mechaniczna Pomarańcza Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Mechaniczna Pomarańcza Gdańsk +5 1
 

TV Filmy

Otwarcie Mechanicznej Pomarańczy
4549

Otwarcie Mechanicznej Pomarańczy

O nas

Klub powstał w 1962 roku i początkowo nosił nazwę Mechanik.Jest najstarszym klubem studenckim Politechniki Gdańskiej. Jego układ, oraz wystrój zmieniał się wiele razy, a w tym momencie posiada dwie sale: barowo-pubową, oraz taneczno-koncertową.
Teraz wszystko się zmienia! Klub w styczniu 2017 dostanie nowe życie i pod świeżą nazwą Mechaniczna Pomarańcza zamierza bawić Was codziennie do ostatniego gościa. Oprócz nazwy, także wystrój lokalu w dużym stopniu nawiązuje do legendarnego filmu Stanley'a Kubrick'a  "Mechaniczna Pomarańcza", ale zawiera także wiele elementów  "mechanicznych", co w znacznym stopniu tworzy wyjątkowy klimat tego miejsca.
Przestrzeń klubu jest otwarta na ludzi pragnących promować ambitne projekty artystyczno-muzyczne. Wspieramy innowacyjne, niezależne formy wyrazu, muzykę na wysokim poziomie bez względu na gatunek, a także ludzi mających coś ciekawego do przekazania.
Częstą formą przekazu muzycznego są koncerty na żywo młodych, ambitnych zespołów prezentujących różne gatunki, od jazzu po rock.
Menu prezentowane w klubie to kuchnia autorska, odkrywająca wyjątkowe połączenia smakowe, współgrająca jednocześnie z ofertą napojów dostępnych w naszym barze.
W Mechanicznej Pomarańczy czekamy na Was codziennie od godziny 10 do późnych godzin wieczornych.
Aby  urozmaicić naszym gościom czas spędzony w klubie oferujemy bilard, piłkarzyki  oraz lotki.