Megan Coffee

Megan Coffee

Wybierz numer

605-596-417
m...@gmail.com pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/17 - Megan Coffee Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/17 - Megan Coffee Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/17 - Megan Coffee Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/17 - Megan Coffee Gdańsk +14 1
 

Artykuły o nas

O nas

“Ja nie piję kawy, żeby się obudzić. Budzę się, żeby ją wypić”. To motto idealnie odzwierciedla nasze podejście do kawy!
Kawa świeżo palona z naszej rzemieślniczej palarni Megan Coffee z Gdańska to coś, co każdy powinien spróbować! Pełny, bogaty smak i intensywny zapach sprawiają, że każda filiżanka jest wyjątkowa. Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie dnia niż kubek gorącej kawy.  
W naszej palarni dbamy o jakość i starannie dobieramy zielone ziarna, aby zapewnić najlepszy smak i aromat. Znajdziesz u nas kawy jednorodne, a także nasze autorskie mieszanki. Ziarna palimy w stopniu średnim, co pozwala wydobyć z nich nuty czekolady, karmelu, orzechów, owoców cytrusowych czy orientalnych przypraw. Dzięki temu każda kawa jest wyjątkowa i niepowtarzalna.
Ponadto w swoim asortymencie mamy również niezwykle oryginalne i niepowtarzalne filiżanki wyprodukowane z kawowych fusów, a także syropy do kawy oraz ręcznie robione czekoladki.
Stworzyliśmy również kilkanaście zestawów prezentowych na różne okazje, gotowych do wręczenia.
Możesz u nas zamówić również kawę z własną etykietą jako gadżet reklamowy, prezent dla kluczowych klientów lub spersonalizowany podarunek np. dla gości weselnych.