Metalpol - przedsiębiorstwo produkcyjno - usługowe

84-320 Rumia, Tatrzańska 7 Mapka
58 671-57-48, 58 671-03-39, 58 671-07-48  fax:  58 671-57-48
b...@metalpol.pl pokaż
www.metalpol.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

Zajmujemy się produkcją:
- wyrobów metalowych, w tym stalowych kotłów grzewczych,
- różnego rodzaju siatek ogrodzeniowych,
- gwoździ budowlanych, papowych i specjalnych.

Poza działalnością produkcyjną zajmujemy się wykonawstwem od budowy kompletnych ogrodzeń z bramami przesuwanymi i rozwiernymi ze sterowaniem ręcznym lub pełną zdalnie sterowaną automatyką poprzez budowę kompletnych hal przemysłowych, obiektów handlowych, garaży, do typowych usług ślusarskich jak balustrady, kraty, schody metalowe, maszty antenowe itp.

Posiadamy bogaty park maszynowy umożliwiający produkcję wyrobów metalowych, prefabrykację elementów i kompletny montaż u klienta. Całość robót usługowych wykonywana jest szybko i czysto przez doświadczonych montażystów przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń.

Ponadto posiadamy samochody ciężarowe, dostawcze i osobowe umożliwiające dostawy wytworzonych przez nas wyrobów do odbiorców indywidualnych, hurtowych oraz licznych placówek handlowych.

Zatrudniamy wysokowykwalifikowaną kadrę pracowników produkcyjnych oraz nadzór inżynieryjno-techniczny.

Na wszystkie wyroby udzielamy 2-3 letniej gwarancji zależnej od rodzaju wyrobu.

Wszystkie nasze wyroby projektowane są indywidualnie według potrzeb Klienta z uwzględnieniem jego gustu i upodobań. Naszym celem jest tworzenie wyrobów estetycznych, czystych i niepowtarzalnych.

Staramy się zapewnić wysoką jakość świadczonych usług od pomiaru i uzgodnień dokonanych u Klienta poprzez produkcję warsztatową do pełnego montażu.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »