Metsä Group Services

Metsä Group Services

Wybierz numer

660-621-632
r...@metsagroup.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/19 - Metsä Group Services Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/19 - Metsä Group Services Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/19 - Metsä Group Services Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/19 - Metsä Group Services Gdańsk +16 1
 

O nas

Make the most of Metsä
Poznaj Metsä Group

Metsä Group jest fińską firmą, która jest prekursorem bioekonomii — wykorzystuje drewno pozyskiwane z odnawialnych lasów północnych, zarządzanych w sposób zrównoważony. Sadzimy 4 nowe drzewa w zamian za 1 ścięte. Na rynku istniejemy od 1934 roku i ciągle się rozwijamy. Metsä Group specjalizuje się w zróżnicowanych produktach z drewna oraz usługach związanych z lasami. Produkty takie jak Mola, Lambi, Serla oraz Tento są dostępne na polskim rynku. Obecnie dla naszej firmy pracuje około 9 300 osób.

Metsä Group Services to Centrum Usług Wspólnych. Na trójmiejskim rynku jesteśmy od 2012 roku. W naszej codziennej pracy zajmujemy się procesami finansowymi i księgowymi dla wszystkich spółek Grupy.

W naszym centrum usług mamy takie działy jak:
Accounts Payable
Dział odpowiedzialny za terminowe płacenie dostawcom, poprawne wysłanie płatności, selekcja odpowiedniego konta, dokładne sprawdzenie kwoty, waluty i dostawcy.
Accounts Receivable
Dział odpowiedzialny za akceptację płatności od klientów (akceptują płatności do około 70 banków w różnych krajach), wydawanie wewnętrznych faktur, ręczne płatności.
General Ledger
Dział odpowiedzialny za tworzenie miesięcznych raportów, sprawdzanie poprawności dokonywanych wpłat/wypłat, dodatkowo TAX Team zajmuje się przygotowaniem VAT, CIT i deklaracji.
Master Data
Dział odpowiedzialny za utrzymanie podstawowych danych finansowych dla wszystkich podmiotów gospodarczych Grupy Metsä.
Quality Assurance
Dział odpowiedzialny za poprawne funkcjonowanie firmy od strony IT.
Costumer Center
Dział odpowiedzialny za wysokiej jakości kontakt z klientami, odbiorcami, dostawcami.
Human Resourses
Dział odpowiedzialny za wsparcie w rekrutacji, jak również wizerunek firmy wśród pracowników, szkolenia, dokumenty pracownicze, benefity.
 
Do powyższych działów poszukujemy ludzi lubiących miłą, pozytywną atmosferę polegającą na współpracy. Szukamy pracowników, którzy chcą się rozwijać i uczyć nowych rzecznych oraz dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli jesteś właśnie taką osobą zapraszamy do Metsä Group.

Możliwości jakie daje Metsä Group
Ścieżka karier jest tak skonstruowana, że możesz ze stażysty przejść na juniora, a z juniora na specjalistę, następnie seniora, a później experta. Każdy może awansować!
W Metsä wprowadziliśmy też wiele programów, benefitów i możliwości rozwoju naszych pracowników. Każdy kto dołączy do naszej grupy może skorzystać z:
Voyager program – każdy chętny może sprawdzić jak funkcjonuje inny dział przez 2 tygodnie. Jeśli nabierzesz ochoty program daje możliwość zmiany działu.
Performance Program – programy umożliwiające wprowadzenie innowacyjnych zmian dla firmy. Wygrane pomysły są nagradzane dodatkowymi środkami pieniężnymi nawet do 3 000 zł.
Szkolenia zewnętrzne – prowadzone przez firmy z wieloletnim doświadczeniem w rachunkowości lub szkolenia umożliwiające poszerzenie swoich miękkich kompetencji.
Szkolenia wewnętrzne – dokształcanie od podstaw Exela po zaawansowane formy.
Program współfinansujący studia, kursy, szkolenia po za ofertą firmy.

Dodatkowo:
Dbamy o ruch i zdrowe ciało dzięki Biking program. Najlepsi zgarniają nagrody pieniężne.
Eventy firmowe takie jak Dzień Dziecka, Integracje Teamów i Działów, Impreza świąteczna, Wiosenna integracja poza trójmiastem (np. kajaki).
Karta MultiSport Plus dla Ciebie i osób towarzyszących.
Food related events, czyli lody dla ochłody, owoce raz w tygodniu i pizza dla ciężko pracujących