Miolighting Magdalena Grzesiak

adres
84-208 Dobrzewino, Wejherowska 5 pokaż na mapie
telefon
662-412-989
e-mail
b...@miolighting.com.pl pokaż
www
www.miolighting.pl
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 17:00
1 ogłoszenie wyróżnione  w ciągu ostatnich 14 dni zobacz wszystkie (1)
Monter opraw oświetleniowych
Dobrzewino

O nas

W Mio Lighting - Polskiej firmie - projektujemy i produkujemy oświetlenie ozdobne, techniczne, architektoniczne. Wspólnie z architektami, projektantami oraz klientami, wdrażamy nasze produkty dostosowane do indywidualnych projektów.

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą firmę Mio Lighting Magdalena Grzesiak. Jesteśmy firmą produkującą nowoczesne oprawy dekoracyjne o wysokiej jakości, promujące Polskie wzornictwo. Przeznaczone do salonów, sieci handlowych, hoteli oraz dla indywidualnych klientów w kraju i na całym świecie. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów. Chcemy ciągle się rozwijać poprzez inwestycje w nowoczesne technologie i w naszych pracowników, a także rozszerzać współpracę z zagranicznymi klientami, oraz instytucjami otoczenia biznesu.
Skład zespołu firmy stanowią doświadczeni i ambitni pracownicy. Nasi konstruktorzy pracują w środowisku SolidWorks oraz SolidWorks Composer, dzięki czemu szybciej i łatwiej reagujemy na potrzeby klientów. Możemy również dostarczać komponenty do opraw wg Państwa zapytań ofertowych/ projektów. Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa współpraca z Naszą firmą.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »