Mixedmedia Agencja Interaktywna

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472
(Olivia Gate I Piętro) Mapka

znajduje się w Olivia Business Centre

533-275-905, 533-275-905
b...@mixedmedia.pl pokaż

O nas

Agencja interaktywna i reklamowa Mixedmedia istnieje na rynku od 2010, specjalizujemy się w marketingu internetowym oraz tworzeniu stron, sklepów i portali internetowych, oferujemy kompleksową obsługę firm zakresie reklamy. Zapraszamy do współpracy

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie reklamy tradycyjnej i marketingu internetowego. Promujemy firmy naszych klientów lokalnie oraz na skalę ogólnopolską, mamy również doświadczenie w promocji na terenie unii europejskiej. Jesteśmy w stanie określić kto, gdzie i kiedy szuka usług lub produktów oferowanych przez Twoją firmę, posiadamy wiedzę jak dotrzeć do Twoich potencjalnych Klientów, jak pozytywnie zaprezentować ofertę Twojej firmy, tak aby kampania reklamowa przyniosła wymierne zyski i przełożyła się na faktyczną sprzedaż, zwiększenie obrotów firmy, jak również wiemy jak zbudować pozytywny wizerunek i opinie o Twojej firmie w internecie. 
Możemy dla ciebie przeprowadzić kampanie e-pr, opublikować artykuły o Twojej firmie na najbardziej popularnych portalach internetowych (np. wp.pl, gazetaprawna.pl, fakt.pl i wiele innych)
Wiemy jak zatrudnić blogerów, influencerów social media, video blogerów, aby pisali o Twoich produktach, nagrywali filmy promujące Twoją firmę, czy udostępniali linki do Twojego sklepu internetowego.
Wiemy jak dotrzeć do Twoich Klientów, aby kupowali produkty lub korzystali z usług Twojej firmy.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasze strony www:
Star Marketing
http://www.star-marketing.net
Web Start
http://www.webstart.com.pl
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »