Moose Centrum Języków Obcych o/Trójmiasto

Moose Centrum Języków Obcych

Wybierz numer

58 888-21-03 601-881-451
t...@moose.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/8 - Moose Centrum Języków Obcych Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Moose Centrum Języków Obcych Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Moose Centrum Języków Obcych Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Moose Centrum Języków Obcych Gdańsk +5 1
 

O nas

Moose jest największą firmą w Polsce zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych z bezpłatnym dojazdem lektora do klienta oraz świadczącą usługi dla firm w zakresie organizacji zbiorowych kursów językowych.
Oddział trójmiejski powstał w 2005 roku.
Specjalizujemy się w zajęciach indywidualnych z dojazdem lektora do domu lub miejsca pracy ucznia. Pracują dla nas fantastyczni nauczyciele, absolwenci studiów filologicznych z doświadczeniem w nauczaniu i oryginalnymi pomysłami na prowadzenie ciekawych i efektywnych lekcji.
Nasi lektorzy dojeżdżają do uczniów na terenie całego Trójmiasta, Rumi, Redy, Wejherowa oraz Tczewa, Pruszcza Gdańskiego i okolic (Cieplewo, Łęgowo, Różyny, Rotmanka, Straszyn, Juszkowo). W większości przypadków dojazd jest bezpłatny.
W cenę kursu wliczone są też wszelkie materiały potrzebne do nauki oraz autorski program nauczania, stworzony przez naszych pracowników specjalnie dla każdego ucznia.
Dodatkowo zajęcia można realizować też w naszym biurze w Gdańsku, przy ul. Heweliusza (obok CH Madison).
Aktualnie proponujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, szwedzkiego oraz polskiego dla obcokrajowców.
POLISH FOR FOREIGNERS - WE SPEAK ENLGLISH

Proponujemy też kursy z zakresu słownictwa specjalistycznego (np. język medyczny, techniczny, biznesowy). Przygotowujemy do wszystkich egzaminów i certyfikatów.

Wystawiamy faktury VAT, zaświadczenia o ukończeniu kursu, certyfikaty.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.