Musicflow

Musicflow

Wybierz numer

503-365-367
b...@musicflow.com.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Musicflow Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Musicflow Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Musicflow Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Musicflow Gdańsk 1
 

O nas

Musicflow to organizacja muzyczna,oferująca muzykę wyłącznie na żywo w różnych konfiguracjach i stylach muzycznych a także szkoła artystyczna - nauka śpiewu oraz gry na gitarze, pianinie i innych instrumentach. 15 lat doświadczenia, pełna profeska!
Musicflow to organizacja muzyczna, oferująca muzykę na żywo w różnych konfiguracjach i stylach muzycznych od jazzu do rocka, od słuchania do skakania. Współpracuje z wykształconymi i doświadczonymi muzykami, kładzie nacisk na niezawodność wykonania usługi, wysoki poziom muzyczny, artystyczny i osobowościowy dzięki czemu zyskuje zadowolenie i satysfakcję nawet najbardziej wymagających  klientów.

Musicflow to również szkoła artystyczna, oferująca zajęcia wokalne i instrumentalne. Nauka śpiewu, nauka gry na gitarze, nauka gry na pianinie lub wybranym instrumencie. Zajęcia indywidualne oraz grupowe www.musicflow.com.pl

Firma rozpoczęła swoją działalność w Gdańsku począwszy od akustycznego duetu  Anytime, który ma na swoim koncie płytę  pt. ”Cherish dreams”, następnie autorski projekt Dobre wiadomości. Została wydana płyta pt: ‘’My Śni My’’ a singiel ”Rozsypane Kadry”,  z którym zespół wystąpił w TV Polsat ‘’Must be the  Music’’ oraz TVP 1 w programie ”Świat się kręci”, zwyciężył  w Rock Star Festiwal Katowice 2015

Programy artystyczne Musicflow:
- Program autorski  http://martakruk.pl/language/pl/program-autorski/
- Tribute to Adele  http://martakruk.pl/language/pl/tribute-to-adele/
- Koncert popowo-rockowy http://martakruk.pl/language/pl/koncert-popowo-rockowy/
- Polski rock lata 80’ https://www.youtube.com/watch?v=uDiEF8GuKec&t=5s 
- Koncert chillout, pop https://youtube.com/playlist?list=PL9qmKTPolbZJMRCUNZNdj3aYgKkyPhmCu
- Koncert świąteczny  https://www.youtube.com/watch?v=V7BWqb6pK-I 
- Muzyka do tańca   http://martakruk.pl/language/pl/muzyka-do-tanca/

W końcu nadszedł czas, że postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą muzyczną oraz sporym doświadczeniem scenicznym. Tak więc powstała Szkoła Artystyczna Musicflow, Szkoła Muzyki Rozrywkowej, w której nie tylko uczymy teorii, techniki czy czytania nut ale przede wszystkim połączenia teorii z praktyką, którą mamy, gdyż nieustannie jesteśmy aktywni zawodowo. Rozpalamy pasję w naszych uczniach i dajemy im szansę wystąpić na prawdziwej scenie kiedy będą na to gotowi.

Oceny (11)

Katarzyna
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: grudzień 2020 

Bardzo dobra szkoła jestem zadowolona, polecam

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
INNA
Termin usługi: październik 2021 

polecam serdecznie ta szkołe, fani ludze super atmoswera

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Julia
Termin usługi: sierpień 2021 

Fantastyczna szkoła muzyczna dopiero tutaj zaczęłam realizować swoją pasję. Super ludzie tutaj pracują.

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Martyna
Termin usługi: czerwiec 2021 

Super szkoła jestem zadowolona, wszystko szybko ogarnęłam, jestem zadowolona nauczyłam się śpiewu

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Marek
Termin usługi: kwiecień 2021 

Bardzo miła atmosfera, zajęcia dostosowane do możliwości ucznia. Dobra lokalizacja na Zaspie. Gorąco polecam.

Zespoły muzyczne i DJ-e

5.8
Manager
Termin usługi: wrzesień 2020 

Firma godna polecenia, piękne głosy, profesjonalna muzyka i kontakt

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Katarzyna
Termin usługi: czerwiec 2020 

Profesjonalni muzycy, znają się na swojej pracy jestem zadowolona z współpracy, polecam innym , naprawdę warto.

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
M.Królak
Termin usługi: luty 2020 

Zespół Musicflow uświetniał Jubileuszową Galę naszej firmy. Piękne występy w części oficjalnej, a następnie muzyka podczas części balowej. Wybór Zespołu to strzał w 10. Polecam nie tylko ze względu na świetną muzykę, piękny wokal, prezencję, wyczucie okoliczności, ale również ze względu na świetnych ludzi. Po Gali spotykałam się z komentarzami od naszych Gości - " za Zespół należy się Tobie medal" :) Ja myślę, że ten medal należy się Zespołowi! Podziwiam talent, przygotowanie muzyczne i background! Było mi niezmiernie miło poznać tych ludzi i polecam każdemu współpracę z Musicflow. Dziękuję Wam bardzo!

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Dział Marketingu
Termin usługi: wrzesień 2019 

Bardzo polecamy zepół Musicflow. Nasza rekomendacja wynika z niezwykle przyjemnej atmosfery, którą zespół stworzył nam na stoisku podczas eventu targowego.

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Agnieszka Kijek
Termin usługi: październik 2018 

Muzycy z Musicflow grali na naszym jubileuszu, są po prostu genialni, goście nie schodzili z parkietu. Wokaliści mają przepiękne głosy, czuliśmy się jak na prawdziwym koncercie a goście co piosenkę bili aplauz. Każdy członek zespołu był fenomenalny i miał swój wkład w całość. Muzyka była tak dobra, dopasowana pod każdego, dla tych co lubią polską muzykę jak i zagraniczną, szybką i wolną, po prostu każdy znalazł coś dla siebie. Nie przygotowywaliśmy własnego repertuaru tylko zdaliśmy się na zespół i to był strzał w dziesiątkę. Po imprezie nie było ani jednego Gościa, który nie sypałby pochwałami w stronę zespołu. Podchodzili do nas i mówili, że byli pierwszy raz na przyjęciu z tak fenomenalną muzyką. Dziękujemy Musicflow za perfekcyjną organizację naszego eventu!

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Marta Przybylska
Termin usługi: luty 2017 

Współpraca z Musicflow od pierwszego kontaktu przebiegała bardzo profesjonalnie, sprawnie i konkretnie. Występ odbył się jako atrakcja międzynarodowego wieczoru firmowego z ważnymi osobistościami i był idealny. Liderka olśniewała urodą i blaskiem wszystkich Panów :) empatycznie reagowała na sytuację więc wszystko przebiegało sprawnie i w miłym dla ucha brzmieniu. Piękne głosy, elegancki repertuar, zespół z klasą. Z całą pewnością można powierzyć w ręce Musicflow organizację ważnej konferencji, bankietu czy spotkania firmowego

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0