My Home

My Home

Wybierz numer

507-506-527
k...@my-home.expert pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
 

O nas

Pośredniczymy w procesie sprzedaży nieruchomości na terenie Trójmiasta. Jednocześnie zajmujemy się poszukiwaniem nieruchomości odpowiadających oczekiwaniom naszych Klientów. W ofercie My Home znajdą Państwo także posiadłości w malowniczej Hiszpanii.


My Home świadczy usługi w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości. W naszej ofercie posiadamy domy oraz mieszkania zlokalizowane na terenie Trójmiasta i w słonecznej Hiszpanii.

Naszym Klientom oferujemy pomoc na każdym etapie pozyskiwania lub zbywania nieruchomości. Pośredniczymy w procesie sprzedaży nieruchomości i w sposób kompleksowy przeprowadzamy Państwa przez wszystkie etapy i formalności związane ze  zbyciem nieruchomości. Pomagamy również w nabyciu nieruchomości. Poszukujemy mieszkań idealnie dopasowanych do potrzeb i gustów naszych Klientów.

Ponadto, zakres naszej działalności obejmuje niestandardowe usługi, takie jak poszukiwanie idealnych nieruchomości pod inwestycje na zlecenie Klientów. Świadczymy również usługi związane z zarządzaniem najmem krótko i długoterminowym.

Cenimy Twój czas i Twoje zdanie. Jesteśmy tutaj, by kompleksowo zająć się poszukiwaniem lub sprzedażą nieruchomości, która będzie spełniała Twoje oczekiwania.

My Home powstał z myślą o Klientach i dla Klientów. Wasze zadowolenie jest wskaźnikiem naszego sukcesu.