Nasza Szkoła - Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Nasza Szkoła

Wybierz numer

58 346-62-98
s...@nasza-szkola.eu pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
 • Zdjęcie 1/20 - Nasza Szkoła Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/20 - Nasza Szkoła Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/20 - Nasza Szkoła Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/20 - Nasza Szkoła Gdańsk +17 1
 

W tym obiekcie znajdują się:

Artykuły o nas

 • Edukacja domowa coraz popularniejsza. Kiedy można uczyć dziecko w domu?
  Bez zadań domowych, siedzenia w ławkach, bez dzwonków, ocen i rywalizacji. Edukacja domowa (z ang. homeschooling) z roku na rok zyskuje w naszym kraju na popularności. Również w Trójmieście przybywa zwolenników nauczania domowego, zwłaszcza teraz, w dobie epidemii, gdy wiele rodzin nie radzi sobie lub nie zgadza się na nauczanie zdalne, ale także ze względu na to, co dzieje się w polskich szkołach. Przybywa miejsc przyjaznych homeschoolersom, a także szkół, które chętnie biorą pod swoje skrzydła uczniów będących w ED.
  9 lutego 2022 (101 opinii)
 • Boisko przy ul. Ciołkowskiego na Zaspie będzie gotowe wcześniej
  Boisko na Zaspie, przy szkole i przedszkolu przy ul. Ciołkowskiego powstanie miesiąc szybciej, niż zakładali urzędnicy. Warta około 300 tys. złotych inwestycja jest już praktycznie ukończona - w teorii więc z placu skorzystać będzie można już w maju, oczywiście, o ile do tego czasu zniesione zostaną obostrzenia wprowadzone przez koronawirusa.
  19 kwietnia 2020 (22 opinie)
 • "Nasza Szkoła" na Zaspie - nauka, zabawa i nawiązywanie wartościowych przyjaźni
  Dzieci lubią ją za to, że czują się tam szczęśliwe. Rodzice są szczęśliwi, że ich dzieci znalazły bezpieczną przystań. Jeśli i wy szukacie dla swoich pociech kameralnej placówki, w której będą mogły nie tylko zdobywać wiedzę, ale i oddawać się własnym pasjom, "Nasza szkoła" na Zaspie przyjmie je z otwartymi ramionami. O tym, dlaczego warto zapisać dziecko właśnie tam i jakie są największe atuty placówki opowiada mgr Ewa Majrowska - dyrektor "Naszej szkoły".
  7 marca 2019

O nas

Radość Relacje Twórczość Rozwój
REKRUTACJA 2021/22 OSTATNIE 4 MIEJSCA W KLASIE 1
Od 20 lat uczniowie, rodzice i nauczyciele budują rodzinne relacje w Naszej Szkole. Stawiamy na naturalną aktywność twórczą i ruchową. Pielęgnowanie rodzinnej atmosfery i rozbudzanie naturalnej aktywności dziecka dają radość z uczenia się. To wszystko sprawia, że mamy siłę do podejmowania wyzwań, a nasi uczniowie osiągają wysokie wyniki w nauce.

Świetnie uczymy – każdy uczeń odnosi sukces
Nasi absolwenci dostają się do szkół pierwszego wyboru! W 2019 roku było to 100% uczniów!
- Mamy zwiększoną liczbę godzin z przedmiotów egzaminacyjnych i wybranych zajęć dydaktycznych. W klasach I-III uczniowie mają dodatkowe 2 godziny zajęć w ramach edukacji wczesnoszkolnej, 4 godziny języka angielskiego, 2 godziny plastyki, 2 godziny edukacji muzycznej. W klasach IV-VIII jest więcej godzin z języka angielskiego i niemieckiego, a także z plastyki i muzyki. To wszystko pozwala każdemu uczniowi na opanowanie programu we własnym tempie. W klasach VII i VIII uczniowie mają dodatkową godzinę tygodniowo z matematyki i języka polskiego. Dzięki temu są dobrze przygotowani do egzaminu ósmoklasisty.
- Uczymy czterech języków obcych: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego.
- Mamy mało liczne klasy: 18 uczniów w klasach I-III i 16 w klasach IV-VIII.
- Startujemy w wielu konkursach przedmiotowych.

Tworzymy rodzinną atmosferę
Nasza Szkoła jest wspólnotą bliskich sobie osób. Lubimy się i szanujemy. Możemy na siebie liczyć. Nauczyciele nie zmieniają się od lat. Absolwenci chętnie nas odwiedzają. Uczniowie nie chcą stąd wychodzić. Rodzice są prawdziwym wsparciem. A do tego domowe obiady, pełnoetatowa opieka psychologa i gimnastyka dla rodziców!

Rozwijamy przez ekspresję artystyczną i ruchową
Ekspresja artystyczna i ruchowa to dwie lokomotywy rozwoju w Naszej Szkole. Proponujemy kreatywne zajęcia plastyczne bazujące na autorskim programie. Prowadzimy grupy wokalne i instrumentalne – uczymy gry na różnych instrumentach. Nasza akademia piłkarska kształci przyszłych Lewandowskich:) mamy drużyny siatkarskie i koszykarskie, gimnastykę korekcyjną, zajęcia karate i tenis ziemny, a raz w tygodniu basen.

REKRUTACJA
Prosimy o pobranie wniosku ze strony https://nasza-szkola.eu/wybierz-nas/zasady-rekrutacji/ i przesłanie na adres sekretariat@nasza-szkola.eu lub dyrektor.naszaszkola@gmail.com