Nauka tenisa dla dzieci - ćwiczenia wideo

adres
80-221 Gdańsk, Romualda Traugutta 29
(Lechia Tennis Club)
telefon
502-357-418, 502-357-418
e-mail
k...@andrzejgembiak.pl pokaż
www
www.andrzejgembiak.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

O nas

Rusza kolejny sezon nauki gry w tenisa - cotygodniowych zajęciach dla dzieci i młodzieży. Dzieci mają okazję poznać różne techniki gry, sposoby poprawnych serwisów oraz wiele innych tajników gry w tenisa. Na każdych zajęciach odbywają się gry i zabawy ruchowe.

Szkolenia dla dzieci i młodzieży na każdym poziomie umiejętności – od pierwszych kroków na korcie, gdzie poprzez ruch i zabawę szybko zaczyna się świetna przygoda z rakietą, aż do tenisa zawodniczego i zawodowego, gdzie pozostają najwytrwalsi i najbardziej ambitni zawodnicy.

Nasze szkolenie oparte jest na programie Tennis10, który obecnie wykorzystują wszystkie wiodące federacje tenisowe na świecie.

Poziom niebieski – początek treningów 4-6 lat. Piłki z gąbki, kort pomniejszony. Rozwój wszechstronnej sprawności fizycznej poprzez gry i zabawy. Nauka podstawowych umiejętności taktycznych (utrzymanie piłki w korcie) i technicznych tzw. czucie piłki i jej trafianie przed sobą.

Poziom czerwony – do 7-8 lat. Piłki 75% wolniejsze od piłki żółtej, kort pomniejszony. Dalszy rozwój umiejętności taktycznych oraz technicznych (prawidłowe chwyty i początki przyszłych pełnych uderzeń).

Poziom pomarańczowy – do 9 lat. Piłki 50% wolniejsze od piłki żółtej, kort pełnowymiarowy. Młodzi tenisiści stosują różnorodne sposoby rozegrania akcji we wszystkich sytuacjach meczowych, a ich gra przypomina dorosły tenis.

Poziom zielony – do 10 lat. Piłki 25% wolniejsze od piłki żółtej, kort pełnowymiarowy. Utrwalenie prawidłowej techniki, praca nad bardziej zaawansowanymi uderzeniami oraz wszechstronnym stylem gry. Zawodnicy potrafią stosować podstawowe rozwiązania taktyczne podczas meczu.

Zapraszam na treningi tenisa. Trenujemy w Lechia Tennis Club.
Zajęcia raz na tydzień lub częściej.
Więcej informacji: www.andrzejgembiak.pl

O mnie:
Jako trener specjalizuję się w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania. Stosuję najnowsze, efektywne metody treningu, ale dokładam do nich coś ekstra: uśmiech i wesołą atmosferę, które sprawiają, że dzieci chcą trenować, a przez to szybko się uczą. To jest absolutnie najważniejsze, gdy prowadzi się zajęcia!

Odwiedź moją stronę www i zobacz jak trenujemy: www.andrzejgembiak.pl
Zadzwoń - 502 357 418
lub napisz: kontakt@andrzejgembiak.pl

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »