Nautilus Gdynia

Nautilus Gdynia

Wybierz numer

609-632-674
b...@batyskafnautilus.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/9 - Nautilus Gdynia Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/9 - Nautilus Gdynia Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/9 - Nautilus Gdynia Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/9 - Nautilus Gdynia Gdynia +6 1
 

O nas

Zapraszamy do Podwodnej Przygody BATYSKAFEM w kinie 7D w Gdyni!
Marzysz o odkryciach podwodnych tajemnic? Szukasz niezapomnianej rozrywki, która przeniesie Cię na dno prehistorycznego oceanu? W takim razie musisz koniecznie odwiedzić kino 7D na Skwerze Kościuszki obok Akwarium Gdyńskiego i wziąć udział w niezwykłej podróży Batyskafem!
Batyskaf to ponadczasowy okręt podwodny, który został specjalnie zaprojektowany do badań głębinowych. Dzięki zaawansowanej technologii symulatora łodzi podwodnej, podczas rejsu przeżyjesz niezapomniane doznania na dnie oceanu sprzed tysięcy lat.
Wrażenia podróży Batyskafem są tak realistyczne, że można zapomnieć o tym, że to tylko symulacja! Specjalnie zaprojektowana platforma w połączeniu z projekcją oraz okularami zapewnia ekstremalnie intensywne odczucia, przenosząc widza do zupełnie innego wymiaru. Ogromny ekran sprawia, że masz wrażenie, jakbyś był naprawdę obecny w przestrzeni akcji filmu.
To niezwykła rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, ale i dostarczyć sobie maksimum adrenaliny. Podczas podróży Batyskafem możesz poczuć się jak prawdziwy badacz głębin oceanicznych, odkrywając tajemnice, które kryją się na dnie oceanu.
Nie zwlekaj dłużej! Odwiedź kino 7D na Skwerze Kościuszki w Gdyni i dołącz do niezwykłej przygody Batyskafem. Przekonaj się sam, że to niezapomniane doświadczenie, które na długo pozostanie w Twojej pamięci!

Cennik:
Bilet normalny
Osoby od 18 roku życia35 zł

Bilet ulgowy
Emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne, dzieci od 4 lat i młodzież do 17 roku życia. Wiek 4+ jest wiekiem zalecanym.29 zł

Bilet grupowy
Dzieci i młodzież do 17 roku życia w zorganizowanych grupach szkolnych, koloniach powyżej 20 osób. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja - minimum 1 dzień przed przyjazdem. Jeden opiekun na 10 dzieci - wstęp 1 zł.

*Możliwość płatności kartą oraz gotówką

Więcej informacji na stronie.