Navitest Sp. z o.o.

80-288 Gdańsk, Piecewska 27 Mapka
58 520-75-00
b...@navitest.com.pl pokaż
www.navitest.com.pl
Godziny otwarcia
pn-sobcałą dobę

O nas

Strona firmy Navitest zajmującej się badaniami nieniszczącymi, pomiarami grubości, doradztwem z zakresu inżynierii spawalnictwa, przygotowaniem zakładów do certyfikacji, nadzorami inwestorskimi, egzaminowaniem spawaczy, a także badaniami niszczącymi.

Navitest to firma specjalizująca się w wykonywaniu badań nieniszczących, pomiarów grubości. Świadczenie profesjonalnych usług od 1989 roku wyróżnia nas zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. Aby sprostać zapotrzebowaniu naszych Klientów, wciąż poszerzamy naszą ofertę.  

Gwarantujemy terminowość wykonania prac, profesjonalne i kompleksowe podejście do każdego Klienta oraz realizację powierzonych zadań na najwyższym poziomie zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i normami technicznymi. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników, operujących nowoczesnym, markowym sprzętem. 

To wszystko sprawia, że cieszymy się niesłabnącym zaufaniem i zainteresowaniem Klientów już od 30 lat. 

Bazując na doświadczeniu i wiedzy, wdrażamy jednocześnie innowacje. Bierzemy udział w szkoleniach, kursach i konferencjach, zdobywamy uznane w branży i na świecie certyfikaty oraz wciąż poszerzamy naszą ofertę. Oprócz klasycznych technik NDT (tzn. VT, MT, PT, UT, RT, ET, HT, PMI) proponujemy naszym Klientom cyfrową radiografię i najnowsze techniki UT z zapisem.

Navitest, odpowiadając na zapotrzebowanie Klientów, poza badaniami NDT świadczy również usługi z zakresu inspekcji i inżynierii spawalniczej m.in. są to:

inspekcje spawalnicze,
kompleksowe nadzory inwestorskie,
egzaminowanie spawaczy,
przygotowanie zakładów do certyfikacji,
doradztwo z zakresu spawalnictwa
Jako firma dbająca o środowisko wdrażamy aktualnie ISO 14001 (System Zarządzania Środowiskowego). 

Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientem zagranicznym.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »