NOMA - hurtownia i sklep z winem włoskim

znajduje się w Biurowiec POL-Supply

NOMA - hurtownia i sklep z winem włoskim

Wybierz numer

58 661-00-41
i...@noma.gdynia.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/23 - NOMA - hurtownia i sklep z winem włoskim Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/23 - NOMA - hurtownia i sklep z winem włoskim Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/23 - NOMA - hurtownia i sklep z winem włoskim Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/23 - NOMA - hurtownia i sklep z winem włoskim Gdynia +20 1
 

TV Filmy

Noma Wina Włoskie - sprzedaż hurtowa i detaliczna 117

Noma Wina Włoskie - sprzedaż hurtowa i detaliczna

Artykuły o nas

O nas

Import i dystrybucja doskonałych jakościowo win pochodzących z wyłącznie najlepszych winnic z Italii. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Proponujemy największy w Polsce wybór win włoskich. O włoskim winie wiemy naprawdę wiele!
Noma – Pasja, Jakość, Doświadczenie.
O włoskim winie wiemy naprawdę wiele. To nasza pasja i nieustająca przygoda. Już od 1995 roku zajmujemy się importem z Włoch, dystrybucją i sprzedażą wina na terenie całego kraju. Dbamy o jakość i oryginalność czerpiąc z nieprawdopodobnie różnorodnej i szczodrej oferty włoskich winnic. Proponujemy największy w Polsce wybór win włoskich.
W naszej ofercie posiadamy solidne i utytułowane wina od znanych producentów, ale także z pasją i wielką przyjemnością wyszukiwane i odkrywane dla polskiego rynku „perełki winiarskie” od małych producentów, często produkowane z autochtonicznych, zupełnie nieznanych u nas gron. Co roku wiele naszych win zdobywa nagrody i ważne wyróżnienia we Włoszech oraz na rozmaitych konkursach międzynarodowych.
Naszych win nie można kupić w sklepach, co jest ważnym i dodatkowym atutem przy współpracy na rynku HORECA. Są one znane i cenione wśród sommelierów i bywalców renomowanych restauracji w kraju. Brak pośredników pomiędzy nami a producentem umożliwia nam utrzymywanie przystępnych cen. Oprócz komponowania listy win do lokalu, proponujemy również wsparcie graficzne w postaci kart, standów czy plakatów promujących wybrane wina. Dodatkowo na życzenie restauratorów organizujemy profesjonalne szkolenia dla pracowników restauracji.
W naszej Enotece w Gdyni, a także w internecie prowadzimy sprzedaż detaliczną, a nasi doświadczeni pracownicy chętnie służą swoją wiedzą przy doborze odpowiedniego wina. Realizujemy również indywidualne zamówienia prezentowe, zarówno dla dużych firm jak i dla klientów indywidualnych. Oferujemy szeroką gamę różnego rodzaju opakowań drewnianych i papierowych, na których możemy nanieść sitodrukiem lub laserem napis, dedykację czy też logo Państwa firmy. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, z wielką dbałością o szczegóły.
Noma dostarcza również wina na bankiety i imprezy okolicznościowe. Chętnie służymy naszym wieloletnim doświadczeniem  w wyborze takich win, aby współgrały one z menu oraz były odpowiednie do rangi spotkania.
Posiadamy własne klimatyzowane magazyny. To właśnie dzięki nim możemy importować wino w ilościach umożliwiających szybkie i sprawne dostawy do restauracji.
Pozostając małą rodzinną firmą działamy z pasją, nieustannie dbając o jakość, wykorzystując nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie.