OdNowa Centrum

s...@odnowacentrum.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/30 - OdNowa Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - OdNowa Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - OdNowa Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - OdNowa Gdańsk +27 1

TV Filmy

143

Centrum OdNowa - Klinika i Szkoła Terapeutów

O nas

OdNowa Centrum specjalizuje się w refleksoterapii stóp, głowy i twarzy w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską, zabiegi Akupunktury, masażu tajskiego oraz bioenegoterapii i diagnozy karmicznej i wiele innych terapii z zakresu naturoterapii
W Centrum OdNowa uczymy profilaktyki zdrowia na wszystkich poziomach, bo im więcej człowiek wie o sobie, tym lepiej słyszy co mówi jego ciało oraz tym mocniej wspiera relacje z samym sobą i stawia granice w relacjach z innymi.
Centrum i Klinika uczą wydobywać nasze potencjały, a przede wszystkim, pomaga zrozumieć, że JA jestem początkiem Wszechświata i zasługuję na wszystko co najlepsze. Docieramy do wnętrza poprzez integracje ciała, umysłu i ducha. W szacunku do cudu jakim jest każdy człowiek. W Centrum OdNowa stawiamy na profesjonalną kadrę i nieustanny rozwój dzięki Szkole Terapeutów przygotowującej do zawodu Refleksologa.
OdNowa Centrum to też Fundacja. Mamy zamiar tworzyć projekty wsparcia dla Pacjentów z chorobami przewlekłymi takimi jak choroby onkologiczne czy stwardnienie rozsiane. Pracujemy nad stworzeniem Akademii Zdrowia dla seniorów, a dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych programu “Poznaj Refleksologa”, który będzie uczył profilaktyki, tego jak dbać o zdrowie, by uniknąć chorób i tym samym często trudnego i drogiego leczenia.

SKLEP ODNOWA
Poznaj szereg pakietów zdrowotnych, kursów, webinarów oraz książki z zakresu medycyny chińskiej dla najmłodszych czytelników. 
Przejdź do sklepu

Poznaj książkę dla najmłodszych czytelników: "Przygody Pana Dziobaka - Zima"
Czyta więcej

Tu kupisz książkę i maskotkę Pana Dziobaka:
Sklep dziobaka