OhbyMO Store

OhbyMO Store

Wybierz numer

784-001-079
i...@ohbymo.store pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej

O nas

Jesteśmy internetowym sklepem, który kieruje się strategią holistycznej pielęgnacji skóry, łącząc w ofercie kosmetyki światowych marek, mobilne urządzenia kosmetyczne do użytku domowego oraz wysokiej jakości nutrikosmetyki.
Oh by MO, zostało stworzone z myślą o nowoczesnych, świadomych swojej wartości kobietach, które chcą cieszyć się młodym wyglądem w myśl kompleksowej strategii pielęgnacji skóry.
Stworzyliśmy miejsce, w którym skupiają się 3 kluczowe sposoby pielęgnacji, a połączenie ich razem, zapewnia  kompleksową różnokierunkową biorewitalizację skóry:

1. Kosmetyki światowych marek, które za sprawą swojej skuteczności stosowane są w profesjonalnych salonach SPA & Wellness, oraz unikatowe produkty marek, których nie znajdziesz w żadnym innym sklepie
2. Profesjonalne mobilne urządzenia kosmetyczne, z których korzystasz w domowym zaciszu, w dowolnym momencie
3. Sprawdzone nutrikosmetyki – czyli suplementy, które odżywiają skórę od wewnątrz koktajlem naturalnych składników.

Wyznajemy zasadę Smart Aging, który skupia się na naturalnym cofaniu wieku biologicznego skóry, pielęgnacji w ujęciu całościowym i regularnym. Inspirujemy się nowymi osiągnięciami z dziedziny beauty, które w oparciu o specjalistyczną wiedzę kosmetologiczną selekcjonujemy, prezentując tylko te, warte i godne uwagi. Dzięki temu, oferta OhbyMO, jest doskonałym uzupełnieniem i podtrzymaniem efektów zastosowanych zabiegów medycyny estetycznej.