Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

Opieka - Serafin - Ośrodek Opiekuńczo-Szkoleniowy

80-807 Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 25D
(nad pocztą) Mapka
514-616-961, 501-161-126
s...@serafin.info.pl pokaż
www.serafin.info.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 16:00
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

Napisali o nas

O nas

OPIEKA DOMOWA. Masz codzienne obowiązki, nie możesz sam zająć się bliską Ci osobą? Ośrodek Serafin zapewnia dzienną i całodobową opiekę domową nad:
osobami starszymi, chorymi, niepełnosprawny. Mamy do dyspozycji lekarza oraz w razie potrzeby karetkę.

Misją naszego Ośrodka jest oferowanie usług w zakresie OPIEKI DOMOWEJ nad osobami starszymi, dziećmi a także osobami niepełnosprawnymi na terenie Trójmiasta.

Ośrodek świadczy usługi opiekuńcze osobom samotnym, które z powodu wieku, choroby, niepełnosprawności lub innej przyczyny, wymagają pomocy innych osób, a są jej pozbawione. W dzisiejszych czasach nie ma już domów wielopokoleniowych i nasze dzieci i bliscy emigrują z powodów życiowych lub ekonomicznych już nie tylko po Polsce ale po całym świecie. Martwią się o swoich rodziców, dziadków, którzy pozostali jak sędziwe drzewa, których się nie przesadza....

 Nasze opiekunki nie zastąpią bliskich, ale mogą być namiastką rodziny i dużym wsparciem. Są również pomostem łączącym osoby starsze w ich domach z najbliższymi, którzy rozsiani po całym świecie ciężko pracując zawodowo, mają spokój i komfort w swoim codziennym życiu, wiedząc że ich kochani rodzice mają zapewnioną odpowiednią pomoc.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »