Ortosova - klinika biomechaniki i podologii

Ortosova

Wybierz numer

730-702-705
k...@ortosova.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Ortosova Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Ortosova Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Ortosova Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Ortosova Gdańsk 1
 

O nas

Zapraszamy do Kliniki Biomechaniki i Podologii ORTOSOVA. Nasza doświadczona i wyspecjalizowana kadra oferuje konsultacje, diagnostykę oraz zabiegi rehabilitacji, fizjoterapii i fizykoterapii, podologii oraz kosmetologii.
Nowość: Podolog Mobilny!
Diagnostyka, leczenie i zaopatrzenie kończyny dolnej. Klinika oferuje szeroki zakres usług medycznych, w tym diagnostykę, zabiegi podologiczne, terapie z fizjoterapeutą czy usługi kosmetologiczne.

Specjalizujemy się w komputerowym badaniu stóp i zaopatrzeniu w dynamiczne wkładki ortopedyczne (m. in. FootWave™, Vasyli Medical).

Zbadamy, doradzimy, zaproponujemy właściwe działania i przeprowadzimy cały tok leczenia i rehabilitacji. A wszystko to w oparciu o najnowsze osiągnięcia biomechaniki, podologii, ortopedii oraz fizjoterapii jak i fizykoterapii.

Prosimy o zapoznanie się z naszą pełną Ofertą, a w razie pytań zapraszamy do osobistego kontaktu telefonicznego, mailowego bądź zapraszamy na kawę i rozmowę do naszej Kliniki.

Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem fizoterapeutycznym, podologicznym lub kosmetycznym, dla których to co robią, jest największą pasją. Wiedzę zdobywaliśmy u najlepszych fachowców w Polsce i na świecie.

Cały czas kształcimy się uczestnicząc w kongresach, warsztatach oraz szkoleniach.

Najczęściej zadawane pytania

Czy możliwy jest dojazd do Pacjenta?
Oczywiście! Od niedawna wprowadziliśmy nową usługę: PODOLOG MOBILNY

Zamów wizytę podologa do swojego domu! (albo biura, czy gdziekolwiek Ci wygodnie :)). Wychodząc na przeciw zgłaszanym przez Was potrzebom, uruchamiamy usługę mobilnego podologa, który dojedzie we wskazane miejsce i wykona profesjonalnie swoje usługi.
Czy w okresie pandemii klinika ORTOSOVA prowadzi działalność?
Tak! Już od 4 maja wznawiamy przyjmowanie Pacjentów w naszych gabinetach - już teraz można dokonać rejestracji online (https://bit.ly/2xmdRuI), przez telefon (+48 730 702 705) lub mailowo (kontakt@ortosova.pl).

Dla Pacjentów, którzy nie mogą do nas dotrzeć, nadal dostępne są E-WIZYTY, na które można zarejestrować się również online: https://bit.ly/2xmdRuI. E-WIZYTA pozwala na zdalną konsultację (tel/video) ze specjalistą.
Gdzie znajdę cennik usług?
Aktualny cennik naszych usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: https://ortosova.pl/cennik/
Gdzie znajdę aktualną ofertę?
Aktualny zakres naszych usług, w tym wizyt ze specjalistami oraz zabiegów, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: https://ortosova.pl/oferta/
Jak dojechać do kliniki ORTOSOVA?
Nasze gabinety znajdują się przy ul. Spacerowej 65 w Gdańsku (Osowa), na pierwszym piętrze w budynku, w którym znajduje się PoloMarket, blisko Castoramy. Wejście znajduje się od strony piekarni. Na miejscu znajduje się obszerny parking oraz winda.
Czy ORTOSOVA przyjmuje dzieci?
Oczywiście! Nasze gabinety są przyjazne najmłodszym Pacjentom i do nich dostosowane, a wyspecjalizowana kadra medyczna posiada wysokie kompetencje w leczeniu i terapii dzieci. Zapraszamy wszystkich Pacjentów, niezależnie od wieku!