Owoce Do Biura

znajduje się w Renk

Owoce Do Biura

Wybierz numer

575-236-669
b...@owocedobiura.pl pokaż
Działalność on-line Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/21 - Owoce Do Biura Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/21 - Owoce Do Biura Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/21 - Owoce Do Biura Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/21 - Owoce Do Biura Gdańsk +18 1
 

TV Filmy

Owoce do biura 43

Owoce do biura

O nas

Posiadamy w ofercie zestawy owoców do biura dla dużych firm, korporacji jak i mniejszych firm zatrudniających kilkanaście osób.
Skład skrzynek- owoce dobieramy sezonowo lub też tworzymy miks z różnych rodzajów, tak aby dla każdego było coś smacznego
Już od 7 lat dostarczamy swoim klientom owoce i warzywa na terenie Trójmiasta, woj. pomorskiego oraz w innych regionach Polski. Wszystko zaczęło się od jednej skrzynki jabłek, układanej nad ranem i zawożonej do klienta przez jedną i tą samą osobę. Na dzień dzisiejszy pracownicy na zmianę nocną selekcjonują i pakują owoce w 7 wariantach dla dziesiątków klientów każdego dnia, a nasi kierowcy rozwożą je nad ranem do waszych miejsc pracy. Wszystko to na czym opiera się Firma Owoce do Biura jest wynikiem ciężkiej pracy, a zarazem prób i błędów jej założyciela, dlatego tu nic nie dzieje się przypadkiem.

Owoce w biurze to inwestycja, która zwraca się nie tylko w rozliczeniach. Dbałość o zdrowie pracowników to wpływanie na ich pozytywny rozwój, samopoczucie, kreatywność i wydajność. Zdrowa przerwa w pracy jest nie tylko ważna dla ciała ale i dla umysłu. Pozwala to stworzyć komfortowe warunki pracy zespołu, który będzie jeszcze lepiej realizował swoje zadania.

Owoce i warzywa to bardzo kapryśny i złożony produkt, dlatego jeśli nie spełnia on naszych oczekiwań nie kupujemy go wcale. Nie jest to kwestia ceny, bo kupujemy dla Państwa najróżniejsze cuda świata, ale za zły produkt nie warto wydać ani grosza. Dlatego też każda dostawa jest przygotowywana wg z góry ustalonych zasad, ale też uwzględniając JAKOŚĆ jaka jest u nas najważniejsza.

Jesteśmy dumni z naszej pracy oraz efektów wysiłku i gruntownej selekcji towarów, dlatego śmiało zapraszamy Firmy do spróbowania naszej usługi, bez zobowiązań. Mało kto nie skusi się aby zapytać o więcej.