Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

adres
81-451 Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98

PPNT Gdynia obiekty w tej lokalizacji (184) »

 
inne oddziały
telefon
58 880-81-50  fax:  58 880-81-50
e-mail
b...@ppnt.gdynia.pl pokaż
www
www.ppnt.pl
 
zgłoś do aktualizacji

Aktualne imprezy

Napisali o nas

O nas

PPNT Gdynia to przestrzeń dla każdego innowatora. Tu swoje pomysły realizują studenci, absolwenci, naukowcy i doświadczeni przedsiębiorcy. Wspieramy ich oferując przestrzeń biurową, laboratoria, strefę coworkingu, szkolenia czy networking.

PPNT Gdynia to hub organizacji biznesowo-naukowych. Z jednej strony jest siedzibą firm parkowych, z drugiej prężnie działającym centrum biznesowym. Misją Parku jest aktywne wspieranie i tworzenie warunków do rozwoju inicjatyw i projektów opartych o wysokie technologie. To również miejsce spotkań i wymiany myśli przedsiębiorców, projektantów, naukowców, pasjonatów. 

W PPNT Gdynia swoją siedzibę ma:

Strefa Startup 
Bio Laboratorium 
Informacja Patentowa
Centrum Designu 
Centrum Nauki EXPERYMENT
Centrum Konferencyjne
UrbanLab


Aktualnie w PPNT Gdynia mieści się blisko 250 firm, przede wszystkim z branży teleinformatycznej, ochrony środowiska, automatyki, robotyki, grafiki i wzornictwa przemysłowego. Park to nie tylko biura. To przede wszystkim ludzie - firmy oraz zespoły merytoryczne, które pomagają rozwijać biznes. W parkowych przestrzeniach znajdują się również specjalistyczne pracownie takie jak Pracownia Druku 3D czy Laboratorium Elektroniczne. 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »