Artykuły o nas

 • 2 tys. kibiców Arki Gdynia pożegnało Marcusa. Na "Górce" z prezydentem miasta
  Ponad 2 tys. kibiców zgromadziło się na legendarnej "Górce" w Gdyni przy ul. Ejsmonda na X Międzypokoleniowym Spotkaniu Kibiców Arki Gdynia. Wśród nich był m.in. prezydent miasta, Wojciech Szczurek. Poza nim głos zabierali: Marcin Gruchała, który złożył ofertę zakupu większościowego pakietu akcji klubu, a także Marcus, najlepszy snajper w historii żółto-niebieskich. Zaprezentowano młodych piłkarzy Stowarzyszenia Inicjatywa Arka Gdynia oraz odsłonięto tablicę upamiętniającą Zbigniewa Rybaka. Całość dopełnił pokaz pirotechniki.
  21 lipca 2023 (221 opinii)
 • Arka Gdynia 21 lipca, godz. 18: ul. Ejsmonda czy Olimpijska? Co wybiorą kibice?
  Arka Gdynia w piątek, 21 lipca o godzinie 18 podczas inauguracji Fortuna 1. Ligi sezonu 2023/24 ugości na stadionie przy ul. Olimpijskiej drużynę Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Dokładnie w tym samym czasie na legendarnej "Górce" przy ul. Ejsmonda odbywać się będzie X Międzypokoleniowe Spotkanie Kibiców. Które z tych wydarzeń wybiorą sympatycy żółto-niebieskich?
  20 lipca 2023 (199 opinii)
 • Arka Gdynia zaprezentowała 27 piłkarzy na "Górce" na Ejsmonda. Chce się odegrać
  Arka Gdynia zaprezentowała się kibicom na "Górce" przy ul. Ejsmonda. Przedstawiono 27 piłkarzy z 29, którzy mają tworzyć kadrę pierwszej drużny w sezonie 2022/23 oraz sztab szkoleniowy. Marek Łucyk, wiceprezydent miasta zapewnił, że to miejsce należało, należy i będzie należeć do żółto-niebieskich. Natomiast Michał Kołakowski, prezes klubu zadeklarował, że celem drużyny jest odegranie się za niepowodzenie z poprzednich rozgrywek. IX Spotkanie Międzypokoleniowe rozpoczęło się od minuty ciszy na cześć Janusza Kupcewicza, którego pogrzeb odbędzie się w sobotę, 9 lipca o godzinie 13 na Cmentarzu Witomińskim.
  8 lipca 2022 (119 opinii)

O nas

Dzięki staraniom Stowarzyszenia Kibiców legendarna 'Górka' przy ul. Ejsmonda została oficjalnie uznana za obiekt historyczny i w projekcie planu zagospodarowania przestrzennego objęta będzie ochroną konserwatorską Miejskiego Konserwatora Zabytków.