Pasjanitki - Warsztaty z rękodzieła

81-572 Gdynia, Waleriana Szefki 2F/B1
(W pobliżu sklepu "Merkus") Mapka
574-223-849
k...@pasjanitki.pl pokaż
https://pasjanitki.pl
Godziny otwarcia
pn-pt12:00 - 18:00
Sobota - otwarte w/g harmonogramu wydarzeń. Warsztaty w/g harmonogramu wydarzeń

Napisali o nas

O nas

Pasjanitki to miejsce dla każdego, kto zechce rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania. Proponujemy warsztaty z szycia, biżuterii, makramy, techniki graficznych, tkania, filcowania, malarstwa. Organizujemy także urodziny dla dzieci.

Pasjanitki ATELIER ARTISANT to miejsce dla każdego.
Nasze warsztaty rozwijają umiejętności manualne, poprawiają koordynację wzrokowo – ruchową, ćwiczą koncentrację uwagi na danej czynności. Podczas zajęć można rozwijać swoją pasję i wyzwolić często głęboko ukryte zdolności rękodzielnicze. Zajęcia dostosowane są do potrzeb i możliwości uczestników w każdym wieku.
Warsztaty w Pracowni prowadzone są w luźnej, kameralnej atmosferze. Celem zajęć jest dobra zabawa, mile spędzony czas z oddechem od dnia codziennego, a przede wszystkim odreagowanie negatywnych emocji.
Proponujemy szeroką gamę warsztatów rękodzielniczych i plastycznych, warsztaty dla szkół, a także organizujemy urodziny dla dzieci. Swoją ofertę kierujemy również do osób wybierających się do szkół technicznych i artystycznych, u nas znajdą wsparcie i sprawdzą się w danej dziedzinie.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »