Klub Pokład

Klub Pokład

Wybierz numer

730-177-726
m...@atutnr.pl pokaż
Otwarte do 4:00 więcej
 • Zdjęcie 1/1 - Klub Pokład Gdynia 4

TV Filmy

Harlem Shake Pokład Gdynia 922

Harlem Shake Pokład Gdynia

Artykuły o nas

O nas

Jesteśmy klubem, sceną koncertową, idealnym miejscem do zorganizowania np. imprezy firmowej, okolicznościowej, urodzin, wieczoru kawalerskiego oraz panieńskiego.
Klub POKŁAD to jedno z niewielu miejsc w morskim klimacie w Gdyni. Oryginalny wystrój, bogato zaopatrzony bar, dwa piętra, duży parkiet, a wszystko to utrzymane w kapitańskim stylu. Pokład jest miejscem dyskotekowym, kabaretowym oraz koncertowym! Nasi goście wielokrotnie korzystają z możliwości organizowania biesiad i imprez okolicznościowych przy bogato zastawionych stołach klubu. Centralnym punktem oryginalnego wnętrza jest dwupoziomowa scena, jednak oczy gości od razu przykuwa ogromna replika starego żaglowca, wykonana z dbałością o każdy szczegół. Mimo wielkiej powierzchni POKŁADU króluje tu ciepła, przyjazna atmosfera, a to za sprawą wszechobecnego drewna, stonowanych kolorów i dyskretnego oświetlenia.
Klub Pokład słynie również z organizacji imprez tych większych dla firm ( szkolenia, imprezy integracyjne) i tych mniejszych ( spotkania firmowe, imprezy okolicznościowe).

Pokład to także obiekt koncertowy; zorganizowaliśmy koncerty tak wielkich artystów jak: Richard Bona, Anna Maria Jopek, Grzegorz Turnau, Raz Dwa Trzy, Maciej Maleńczuk, Czesław Mozil, Patrycja Markowska, Coma, Justyna Steczkowska, Dżem i wielu innych wspaniałych wykonawców!

Dodatkową rekomendacją jest to, iż otrzymaliśmy trzykrotnie tytuł:
GASTRONOM POMORZA

W rankingu NEWSWEEK POLSKA otrzymaliśmy pierwsze Miejsce w kategoriach
" Najlepszy klimat, wystrój, lokal"

Dodatkowym atutem tego miejsca jest z niezwykłą starannością dobrana muzyka - najlepsze i porywające do tańca przeboje ostatnich trzydziestu lat, które zapewniają wspaniałą zabawę do samego rana.

Zarezerwuj stolik On-Line. Kliknij i sprawdź jakie to proste!

Opinie (1)

Niezadowoleni
Termin skorzystania z usługi: maj 2021 

Miały być lata 80te, a leciało z automatu ciągle to samo (piosenki z tego roku)nic a nic z lat 80 czy 90....Konsola pusta ,bez Dj ....jak na otwarcie to się nie popisaliście.Bardzo dużo ludzi narzekało ,na klimat tej imprezy..po prośbach o zapodanie piosenek,które( miały być, tak było napisane na wydarzeniu)przyszedł barman ,który włączył moze z 4 piosenki i na tym się skończyło...żenada totalna ,cała nocka przy stoliku ,bo nie idzie się normalnie pobawić.Dostosujcie się do oczekiwan klientów i tego co obiecujecie.

w kategorii

Kluby, dyskoteki

3.0
 • obsługa:
  2
 • klimat i wystrój:
  5
 • przystępność cen:
  2
 • ocena ogólna:
  3